Najlepsze typy bukmacherskie dla spotkań sportowych

27-09-2018, 08:26

Posiadanie sprawdzonych informacji o pewnych typach to marzenie wielu graczy. W końcu dzięki temu można by było bez obaw postawić nawet wszystkie oszczędności na wskazany wyniki i zgarnąć ogromną wygraną. Czy jednak takie rzeczy jak zaufane typy bukmacherskie naprawdę istnieją?

mat partnera

Kursy oferowane przez bukmacherów

Szukając popularnych pewniaków duża część graczy popełnia błąd i sugeruje się jedynie kursami proponowanymi przez firmy bukmacherskie. Takie kursy łatwo wyłapać spośród wielu innych, gdyż od razu rzuca się w oczy jeżeli za zwycięstwo jednej drużyny bukmacher płaci na przykład 1.10, a za wygraną jej rywala nawet 4.50 lub więcej. Na tym przykładzie doskonale widać, że dużo prawdopodobniejsze jest zwycięstwo pierwszej drużyny, jednak nie można zapominać, że nawet takie pewniaki potrafią czasami okazać się złym wyborem. Z obstawianiem niskich kursów wiąże się również dodatkowe ryzyko związane ze stawianiem większych kwot. Gracze chcący zarobić na pewniakach muszą postawić kilkadziesiąt lub nawet kilkaset złotych, żeby w przypadku wygranej być do przodu o kilkanaście lub więcej złotych. Jeżeli jednak wytypowana drużyna przegra, to traci się wszystkie pieniądze, a to może nie tylko uniemożliwić dalszą grę, ale też poważnie nadwyrężyć domowy budżet. Warto mieć to na uwadze i nie kierować się wyłącznie dostępnymi w danym momencie kursami, ale również sprawdzić aktualny stan poszczególnych drużyn, poczytać informacje o kondycji zawodników oraz na przykład sprawdzić czy dana drużyna w przeszłości odnosiła zwycięstwa na tym stadionie czy też nie dopisywało jej tu szczęście. Uwzględniając wszystkie tego typu informacje można rzeczywiście zwiększyć swoje szanse na wygraną, ale i w takim przypadku warto zachować pewną ostrożność. 

Granie u różnych bukmacherów

Jest jednak skuteczny sposób na to, aby zapewnić sobie pewną szansę na wygraną u bukmachera i to bez potrzeby poświęcania wielu godzin na analizowanie możliwych wyników. W tym celu wystarczy otworzyć konta przynajmniej w dwóch różnych firmach i szukać takich spotkań, które opłaci się obstawić w obu firmach. Następnie u jednego bukmachera trzeba postawić taką samą kwotę na zwycięstwo pierwszej drużyny, a u drugiego zagrać całkowicie odwrotnie. Wybierając wówczas typy bukmacherskie pewniaki przegra się co prawda u jednego bukmachera, ale wygrana w innej firmie nie tylko wyrówna stratę, ale też pozwoli graczowi być kilka złotych do przodu.

Na obstawianiu pewniaków można więc rzeczywiście zarobić, jednak aby to było możliwe należy dysponować większymi kwotami i dodatkowo dokładnie porównywać kursy oferowane przez kilka różnych firm.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca Dziennika Internautów nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

RSS  


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Serwisy specjalne: