Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

iLounge - ukraiński serwis pogwarancyjny i sklep z akcesoriami Apple wchodzi na polski rynek

26-05-2022, 17:30

Może słyszałeś o naszej ukraińskiej firmie iLounge i kupujesz nasze akcesoria i sprzęt Apple. Jeśli nie, to opowiem o tym, czym się zajmujemy i jak pracujemy w tym trudnym dla naszej ojczyzny czasie.

ilounge

Wchodzimy na polski rynek (ilounge.pl) i tworzymy centrum serwisowe Apple - iLab, również z możliwością kupowania sprzętu Apple. W ciągu dziesięciu lat pracy na rynku akcesoriów i urządzeń Apple na Ukrainie udało nam się zdobyć dobrą reputację. Oprócz tego iLounge ma doświadczenie z dostawcami z całego świata, co pozwala nam dostarczać Klientowi nowe produkty tak szybko, jak to możliwe. Nasze ambicje są na tyle duże, że już posiadamy również własną markę akcesoriów oneLounge, która tworzy konkurencję dla firmy Apple.

Koszty naprawy produktów Apple są w naszym serwisie bardzo przejrzyste. Oprócz kosztu wymienianych lub naprawianych części obejmują także koszt faktycznej konserwacji.

W ramach naszych usług oferujemy gwarancję na wszystkie czynności związane z serwisowaniem produktów Apple. Umożliwia ona wymianę lub naprawę części. Ponadto daje pewność naszym drogim klientom o rzetelności naszych usług. iLab to super szybka naprawa sprzętu Apple z najwyższej półki.

Nie masz możliwości samodzielnego przekazania niedziałającego gadżetu Apple do naszego serwisu? Nie martw się. Stworzyliśmy pomocną linię o nazwie „Message Link”. Możesz do nas napisać i zgłosić potrzebę naprawy poprzez stronę internetową albo zadzwonić. Nasz kurier pojawi się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji tak szybko, jak to możliwe: w domu, biurze, a nawet w kawiarni, i przekaże gadżet Apple do naszego serwisu w celu naprawy.

W związku z pełną inwazją na Ukrainę postanowiliśmy wspierać gospodarkę naszego kraju i pomagać Ukraińcom, którzy są teraz w Polsce. Otwieramy oddział w Warszawie, jednocześnie zapewniając dodatkowe oferty pracy.

Każdy może wesprzeć nasz kraj kupując w naszym sklepie dowolny sprzęt, akcesoria, o których marzyliście od miesięcy czy zlecając wykonanie naprawy sprzętu Apple. Z każdego zamówienia przekazujemy 5 złotych na fundację charytatywną. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu i samochodów dla Sił Zbrojnych Ukrainy.

Jeśli chcesz wesprzeć iLounge i tym samym Ukrainę, możesz złożyć zamówienie w sieciach społecznościowych lub bezpośrednio wpłacić pieniądze na fundusz charytatywny. Dla naszej ojczyzny liczy się każda złotówka.

W obecnej chwili zbieramy pieniądze aby pomóc naszej armii.

W tym niełatwym dla nas czasie musimy się zjednoczyć i pomagać sobie nawzajem.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik