Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

RSS Komentarze

  • ~tywin
    [w odpowiedzi dla: ~HelloCra]

    To chyba zapomniałeś, że Palikota wygwizdano. Inni ludzie nie są wcale tacy głupi, a ty nie jesteś najmądrzejszy.

    07-02-2012, 10:00


    odpowiedz
  • ~Bloom

    Ale czy tusk naprawdę ma prawo nie wiedzieć? Z tej debaty naprawdę wynika, że nie wie, o czym mówi. A krzyczał (bo chwilami wręcz krzyczał) o internetowych piratach. Ale to jest tylko czubek góry lodowej. Dlaczego nie powiedział nic o lekach? Słyszeliście kiedyś o sumach, jakie trzeba wydać na leczenie stwardnienia rozsianego? Słyszeliście o cenach leków na raka? To co robi tusk, to akceptacja tych cen, legalizacja eutanazji, mordowanie własnego narodu. Bo leki zastępcze istnieją i są skuteczne i są tanie. W dodatku każdy kraj sam określa jak długo taki lek podlega ochronie patentowej. Sam określa, co to jest grzech. Wiele z tych leków jest całkowicie legalna w kraju producenta. ACTA to zmienia. Ale tusk widzi tylko pliki ściągane z internetu. Dla niego wybór: ochrona amerykańskiej myśli technicznej, czy zdrowie własnych obywateli, nie ma znaczenia.

    07-02-2012, 09:46


    odpowiedz
  • ~privat

    USA w dużej mierze rządzą światem, a wiadomo kto rządzi w USA... dzięki pieniądzom i mediom, które są w ich rękach. Internet stał się ich zagrożeniem, więc zabrali się za pacyfikację Internetu.

    07-02-2012, 09:43


    odpowiedz
  • ~dev

    To nie mój rząd, ale zupełnie się nie zgadzam z tezami artykułu.
    Skoro Zdrojewski, Tusk i Boni uważają, że internauci to – nawet w przenośni – jakieś mroczne stowarzyszenie, to dlaczego Tusk mówił, że sam do tej grupy należy?
    Przejrzystość w tej sprawie była taka sama, jak w innych. Owszem nie była taka, jak należy. Konkretniej, nieprzystawała do obecnych realiów. Jednak wyrażona przez przedstawicieli rządu chęć do reformowania instytucji konsultacji społecznych i gotowość ujawnienia wszelkiej dostępnej dokumentacji dotyczącej ACTA przeczy waszej tezie.
    Debata nie była teatralna. Dała *bezprecedensową* możliwość wypowiedzenia się zainteresowanym grupom społecznym. Rząd starał się – choć nie uniknął błędów – umożliwić udział w debacie możliwie szerokiej grupie zainteresowanych. Gdzie i w przypadku jakiej innej ustawy, umowy etc. można było wyrazić swoją opinię na ich temat na IRC, czy mediach społecznościowych? Może dla was to był teatr, ale ja dzięki temu rzekomemu przedstawieniu dowiedziałem się wielu interesujących rzeczy.
    Gdybym miał być złośliwy, to na podstawie przeprowadzonej debaty, mógłbym wyciągnąć wniosek, że oponenci ACTA w znakomitej większości nie mają pojęcia, przeciwko czemu protestują. Świadczy o tym całkowite niezrozumienie art. 40 umowy, które skutkuje absurdalnymi żądaniami wycofania podpisu pod nieratyfikowaną umową międzynarodową i żądanie przeprowadzenia procedury wystąpienia z ACTA, zgodnie z jej nieratyfikowanymi zapisami.
    Podsumowując – w pełni rozumiem frustrację rządu.

    07-02-2012, 09:32


    odpowiedz
  • ~dev

    Tuskowi chodziło o to, że w Polsce protesty miały największą skalę w Europie, co jest bezsprzecznym faktem. Nawet na tej mapie to widać. Nie ma to, jak przeinaczyć argumenty drugiej strony i z nimim dyskutować.

    07-02-2012, 09:28


    odpowiedz
  • ~Henry

    Ten news znakomicie podsumowuje strategie rozwoju i innowacyjnosci tej firmy: loga, nazwy, skorki ...
    zero RZECZYWISTEJ funkcjonalnosci, optymalizacji kodu, przenosnosci, etc.

    Ale coz, nie zamierzam sie zloscic, bo od wielu lat nie uzywam tego komunikatora, a nawet gdybym chcial to nie moge, bo brakuje oficjalnej wersji na uzywany przeze mnie system operacyjny.

    Komentarz do: Co nowego w GG?
    07-02-2012, 09:15


    odpowiedz
  • ~Mietek

    Jeśli działamy w ramach tzw. dozwolonego użytku prywatnego – nie zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności.
    https://di.co(...)CTA.html
    Jak to się ma do tego artykułu?

    07-02-2012, 09:13


    odpowiedz
  • ~HelloCra

    Przy tak negatywnym elektoracie Tusk jest skończony w polityce i może na dniach zostać wypchnięty z PO przez kolegów z innych frakcji. Jego pozycja jest bardzo słaba, a upieranie się przy niszczeniu demokracji - wprowadzaniu ACTA - osłabia ugrupowania PO.
    Zyskuje na tym tylko ten szaleniec i szarlatan Palikot - teraz młodzi, nieobyci z polityką będą na niego głosować. Trzeba wyciągać wnioski z historii, Palikot to populista, pochodzi z tego samego gniazda co Tusk.

    07-02-2012, 09:12


    odpowiedz
  • ~Henry

    Nieslusznie nakierowane tylko na dzieci. To rodzice sa czesto rownie mocno niedoksztalceni. Beztroska uzytkownikow sieci jest zaiste przerazajaca.

    Coz, jesli chca oddawac swoja wolnosc, dane, bezpieczenstwo, to prosze bardzo.
    Problem w tym, ze robia to nieswiadomie, bo nie wiedza w temacie zbyt wiele, lub to olewaja. Nie mozna jednak zrobic z hipopotama ptaka ...

    07-02-2012, 08:48


    odpowiedz
  • ~Henry
    [w odpowiedzi dla: ~Bongo]

    Dokladnie.

    07-02-2012, 08:46


    odpowiedz
  • « Pierwsza ... 491 ... Ostatnia »
RSS  
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)