Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

RSS Komentarze

 • ~oszukana

  firma Eller Service S.C. nie zastosowała się do decyzji UOKiK we Wrocławiu, a dodatkowo nie posiada żadnych praw autorskich i licencyjnych do oferowanych materiałów!
  fragment ze strony : http://www.pcwor(...)czy.html

  03-05-2012, 13:27


  odpowiedz
 • ~Yo-

  Czyżby Anonymous stało się (może było od dawna) narzędziem w rękach Iluminatów do szerzenia swoich "mądrości", bo tego typu komunikaty na to wskazują.

  03-05-2012, 12:48


  odpowiedz
 • ~oszukana
  [w odpowiedzi dla: ~lakonik]

  Tak? A jeśli ktoś się nie rejestrował i nie zakładał konta tylko zrobił to ktoś inny na Twoje dane to co wtedy? Też jesteś złodziejem/złodziejką? No bo w sumie Twoje dane zostały tam umieszczone... i co zrobisz? Nic. A zakładając konto w Banku przy podpisaniu umowy czytasz każde słowo po kolei ze zrozumieniem czy tylko sprawdzasz dane i podpisujesz?
  W tym momencie też możesz na 2 czy 3 stronie mieć coś czego nie doczytasz i Cie oszukają.
  A jeśli pobieraczek zachęcał ludzi testowaniem pobierania za darmo przez 10 dni to może ktoś chciał sprawdzić na czym to polega a nie już od razu zakładasz że chciał okraść producenta. Zastanów się też czy portal o którym mowa miał pliki udostępnione za zgodą właścicieli i czy działał legalnie. Bo jeśli tak to musiał by płacić za udostępnianie i rozpowszechnianie tych materiałów odpowiednim osobom.
  Wiec zastanów sie i odpowiedz sobie w pierwszej kolejności czy oni (POBIERACZEK) działali legalnie i czy oni nie byli złodziejami. A dopiero później oceniaj innych.

  03-05-2012, 12:45


  odpowiedz
 • ~Muzyk

  UFO to bzdury... słuchałem niejednego Ufologa, nawet poznałem Vehikuły, Naczynia, czy jak kolwiek nazywają się ci przez których kosmici pierdolą o globalnym ociepleniu i ekologii.
  wczoraj nawet widziałem dokument w którym jakaś grupa ufologów udowadniała że NEW AGE to aagenda złych kosmitów... kiedyś inni twierdzili że Szarzy są dobrzy, reptilianie źli... Chuja idzie z nimi dostać. raz nie lecieliśmy w kosmos, innym razem mamy tajne bazy na marsie i za jowiszem, jeszcze innym razem kosmici nami sterują przez całą historie... niech się ogarną, to będe z nimi gadał...

  03-05-2012, 10:33


  odpowiedz
 • ~Malkontent

  @WOŁACZ:
  Po twoim tekście widać, że wyprali ci mózg w kościele.

  03-05-2012, 10:25


  odpowiedz
 • ~halo halo
  [w odpowiedzi dla: ~tvoja stara]

  to musialo być kilka/dziesiat/set/tysiecy linii kodu tak czy nie?

  03-05-2012, 09:13


  odpowiedz
 • ~starszypan

  Dobry,skuteczny program, lecz nieco kłopotliwy
  w użyciu. Codzienne /na ogół/ aktualizacje bazy
  niestety nie instalują się równocześnie z innymi aktualizacjami Windowsa /zarówno Visty jak i 7/,lecz jako opcjonalne, trzeba ich instalację codziennie "wyklikać". Niestety, od tego zaczynam dzień w necie. Póki co, nie znalazłem sposobu na automatyczną aktualizację MSE.

  03-05-2012, 06:39


  odpowiedz
 • ~WOŁACZ

  Ale jaką prawdę? Że tak naprawdę UFO to manifestacje demonów począwszy od 2 wojny światowej, takiej prawdy że to demony komunikują się z ludźmi i podsuwają im najdziksze myśli to że Hitler byłzwykłym okultystą wypełniającym misję lucyfera? i to że anonymous to zwyczajny antychryst który ugłaska tych kosmicznych przybyszów inaczej demonów jako zbawicieli świata? No to gratulacje, wolę już ujawnienie bardziej skrywanej prawdy przed ludźmi jaką jest niebłagalne przyjście najsprawiedliwszego rządu na ziemi jakim jest Królestwo Boże. Pozdrawiam i życzę roztropności i dużo mądrości. ;)

  03-05-2012, 00:49


  odpowiedz
 • ~anonim

  Anonymous niedługo ujawni, że to oni są tymi kosmitami.

  03-05-2012, 00:25


  odpowiedz
 • adam139
  m
  Użytkownik DI adam139 (3)

  Problemem jest dostrzeżenie, że kontrolę chce sprawować jak najmniejsza ilość podmiotów i dlatego np. w kulturze (szeroko rozumianej) są wyspecjalizowane podmioty, które ścigają za ściąganie wytworów a szczególnie ochronę własności intelektualnej. Autor sam powinien być właścicielem swojej twórczości.

  03-05-2012, 00:10


  odpowiedz
 • « Pierwsza ... 41 ... Ostatnia »
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)