Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

RSS Komentarze

 • ~kapka

  Nie pracuje tam, tylko podchodzę do sprawy obiektywnie. Skoro nie chciał nic pobierać i nic nie pobrał to po co konto zakładał?

  Tym razem to Ty mi ubliżasz takim stwierdzeniem. Jeżeli ktoś zakłada konto na serwisie do pobierania plików to z pewnością nie w celu turystycznym tylko chce pokraść filmy, gry i muzykę.

  Druga sprawa, co ma piernik do wiatraka? Pozew zbiorowy ma iść za wezwania do zapłaty 100 zł a nie niewypełnienie zacytowanej przez Ciebie deklaracji. W tej deklaracji gwarantują Ci "bezpieczeństwo". Pewno tak jest, gdyż pliki są pobierane z serwerów zagranicznych i rzadko lub wcale dane podłączonych do serwera przekazywane są polskim śledczym.

  02-05-2012, 14:35


  odpowiedz
 • Tomasz Chiliński
  m

  "Firma" się rozrasta i dba i pijar.
  Jako, że w Polsce nie funkcjonuje praktycznie system sądowniczy, konieczne jest tworzenie kolejnych urzędów, które mają zastąpić sądy powszechne.
  Dla zainteresowanych struktura "firmy":
  http://www.uke.g(...)id=53085
  Oczywiście w formacie Microsoft Office - co tam "firmę" stać na płatne rozwiązania...

  02-05-2012, 14:34


  odpowiedz
 • ~Agi

  DWA satelity, nie dwie, ludzie opamiętajcie się :(

  Komentarz do:
  02-05-2012, 14:30


  odpowiedz
 • ~Jan

  Dobrze, że nie żyję w tym masońskim, totalnie ogłupionym i zinwigilowanym państwie. Choć trzeba przyznać, że nasi prominenci też marzą i robią wiele, aby dorównać USA w tym zakresie.

  02-05-2012, 13:45


  odpowiedz
 • ~parrot

  Panie Marcinie - nie ma takiego państwa jak NIEMCZECHY :)

  02-05-2012, 13:42


  odpowiedz
 • ~Daniel

  Tytul artykulu jest zwodniczy... Apple nie usuwa niczego, Apple nie akceptuje...

  02-05-2012, 13:34


  odpowiedz
 • ~masakra

  kapka, alez prosze Cie bardzo zlituj sie .. a moze pracujesz w pobieraczku? Aha kapka nie ublizalam Ci wiec prosze o to samo. A co jesli ktos nie pobral zadnego pliku i nie ma zamiaru tego robic? No i gdzie deklaracja pobieraczka „Kwestia bezpieczeństwa ma u nas najwyższy priorytet – Główną zaletą Pobieraczka jest bezpieczeństwo – Naszymi priorytetami są rzetelność i jakość”…

  02-05-2012, 13:29


  odpowiedz
 • ~kapka

  ~masakra, niezły bełkot puściłeś. Poczytaj trochę książek i naucz się poprawną polszczyzną pisać. Po Twojej wymowie wnioskuję że egzamin gimnazjalny masz przed sobą.

  Dobrze że jest pobieraczek! Przynajmniej takie tłuki jak Ty oduczą się kraść materiały chronione prawami autorskimi z internetu. Jak mamusia lub tatuś po takim wezwaniu o zapłatę 100 zł strzeli przez łeb gimbusa to odnieche mu się ściągania piratów.

  Takie serwisy jak pobieraczek były są i będą. Niestety są poza polskim prawem i dlatego udaje im się udostępniać pliki. To że, ktoś udostępnia nielegalne pliki to nie znaczy że wolno je ściągać. Jakbyś nie kradł oprogramowania lub filmu chronionego prawami autorskimi nie dostał byś wezwania na 100 zł

  02-05-2012, 13:15


  odpowiedz
 • ~masakra

  Przepraszam bardzo, ale pobieraczek za to co udostepnia juz dawno powinien nie istniec!Dlatego to nie ofiary powinny sie bac,ale sam pobieraczek.Za własna glupote rowniez,mowie tutaj o regulaminie...sami pod soba kopia dołki,zero skromnosci!Kazdy dobrze szanujacy sie portal oraz szanujacy innego czlowieka nie naduzywa jego prywatnosci,a jesli chcesz cos pobrac lub zwyczajnie kupic mozesz zrobic to od razu, droga przelewu itp. pobieraczek zwyczajnie żeruje na człowieku. Załosne postepowanie.

  02-05-2012, 12:31


  odpowiedz
 • ~lakonik

  Ci pozywający pobieraczka to raczej ludzie którzy chcą ściągać z sieci nielegalne kopie oprogramowania, filmy i inne pirackie dane. Pozywają pobieraczka za 100 zł a sami okradają producentów oprogramowania i filmów.

  To tak jakby złodziej poszedł do sądu że dostał mandat za parkowanie przy sklepie który okradł.

  Jak widać, redakcja di24.com.pl bardzo lubi pisać o krzywdzie kradnących z sieci materiały chronione prawami autorskimi.

  Ja myślę że to wezwanie na 100 zł od pobieraczka to dobre lekarstwo na gówniarstwo kradnące czyjąś pracę nad produkcją programów i filmów.

  02-05-2012, 11:53


  odpowiedz
 • « Pierwsza ... 43 ... Ostatnia »
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)