Anonymous ujawnią prawdę o UFO? (wideo)

02-05-2012, 22:09

Członkowie aktywistycznej grupy Anonymous informują na jednym z materiałów wideo, że wkrótce ujawnią zgromadzone przez siebie dane na temat "naszego miejsca we wszechświecie".

W materiale wideo zamieszczonym w serwisie YouTube grupa Anonymous informuje, że "nie jesteśmy sami" we wszechświecie. Siatka aktywistów mogła wpaść na materiały dotyczące obcych cywilizacji podczas włamań do rządowych systemów informatycznych.

Czytaj także: Anonymous zaatakowali strony Formuły 1

Jak zapewniają Anonymous, "prawda" na temat UFO ma być znacznie bardziej skomplikowana od latających talerzy. W nadchodzących tygodniach grupa ma zamiar ujawnić dowody na to, że pozaziemskie istoty odwiedzały naszą planetę już od ponad 100 lat.

- Witajcie obywatele świata. Mamy teraz wiedzę oświeconych i będziemy dzielili się tymi informacjami z wami - zapewniają Anonymous. - Rozumiemy, dlaczego osoby, które miały taką wiedzę, na razie się nią nie dzieliły, jednak kompletnie się z takim zachowaniem nie zgadzamy. To prawo każdego człowieka znać prawdę na temat rzeczywistości i otaczającego go wszechświata.

Warto zauważyć, że zapewnienia grupy Anonymous trudno jednak traktować wiarygodnie. Kilka miesięcy temu kilku jej członków zapowiadało na przykład, że "zniszczy Facebooka". Podobnie jak serwis Zuckerbega funkcjonuje jednak bez zarzutów, również rewelacje na temat pozaziemskich istot mogą okazać się fantazjami internautów. 

Czytaj także: Będą kolejne ataki Anonymous na chińskie strony


Źródło: YouTube, Gather
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy