Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Anonymous ujawnią prawdę o UFO? (wideo)

02-05-2012, 22:09

Członkowie aktywistycznej grupy Anonymous informują na jednym z materiałów wideo, że wkrótce ujawnią zgromadzone przez siebie dane na temat "naszego miejsca we wszechświecie".

W materiale wideo zamieszczonym w serwisie YouTube grupa Anonymous informuje, że "nie jesteśmy sami" we wszechświecie. Siatka aktywistów mogła wpaść na materiały dotyczące obcych cywilizacji podczas włamań do rządowych systemów informatycznych.

Czytaj także: Anonymous zaatakowali strony Formuły 1

Jak zapewniają Anonymous, "prawda" na temat UFO ma być znacznie bardziej skomplikowana od latających talerzy. W nadchodzących tygodniach grupa ma zamiar ujawnić dowody na to, że pozaziemskie istoty odwiedzały naszą planetę już od ponad 100 lat.

- Witajcie obywatele świata. Mamy teraz wiedzę oświeconych i będziemy dzielili się tymi informacjami z wami - zapewniają Anonymous. - Rozumiemy, dlaczego osoby, które miały taką wiedzę, na razie się nią nie dzieliły, jednak kompletnie się z takim zachowaniem nie zgadzamy. To prawo każdego człowieka znać prawdę na temat rzeczywistości i otaczającego go wszechświata.

Warto zauważyć, że zapewnienia grupy Anonymous trudno jednak traktować wiarygodnie. Kilka miesięcy temu kilku jej członków zapowiadało na przykład, że "zniszczy Facebooka". Podobnie jak serwis Zuckerbega funkcjonuje jednak bez zarzutów, również rewelacje na temat pozaziemskich istot mogą okazać się fantazjami internautów. 

Czytaj także: Będą kolejne ataki Anonymous na chińskie strony


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Źródło: YouTube, GatherOstatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik