Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

  • ~kuzyn_maupy

    przede wszystkim, brakuje zniesienia i usunięcia raz na zawsze z europejskiego i polskiego prawa, amerykańskiej tzw. "własności intelektualnej",

    STOP american IP legislation in Europe !!!

    23-02-2012, 14:21

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Marcusso
    m
    Użytkownik DI Marcusso (11)

    Ładną 'troskę o kulturę' prezentuje MKiDN zajmując się takimi sprawami. Może lepiej by nazwać urzędy po imieniu i MKiDN przemianować na Ministerstwo Ochrony Własności Intelektualnej, a z MAC/MSZ wyodrębnić Ministerstwo Cenzury które by przejęło na siebie całość odpowiedzialności za ACTA? Przynajmniej łatwiej by było później zachować rządowe pozory otwartości zamykając ministerstwo.

    23-02-2012, 15:03

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Ryś

    z acty sie wycofuja bo widza ze zostala odkryta i nie przejdzie ale juz pokryjomu wprowadzaja inne rozwiazania rodem z acty to dowodzi ze rzad ma nas za idiotow.a rzad ktory ma mnie w glebokim powazaniu nie jest mojm rzadem i nieuznaje takiego rzadu.

    23-02-2012, 19:01

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~IPv6

    Własność intelektualna - zbiorcze określenie grupy monopoli prawnych, obejmujące niektóre dobra niematerialne (prawo autorskie) oraz niektóre własności przemysłowe (patenty oraz znaki towarowe).

    23-02-2012, 21:20

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~IPv4

    W obecnym znaczeniu termin własności intelektualnej użyty został po raz pierwszy w 1888 roku wraz z założeniem szwajcarskiego Bureau fédéral de la propriété intellectuelle. Do szerszego użycia wprowadzony został dopiero po utworzeniu w 1967 r. agendy ONZ pod nazwą Światowa Organizacja Własności Intelektualnej (WIPO).

    23-02-2012, 21:21

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~aaa

    Panie Marcinie Maj, serwis "Wired" nic nie wie na temat naszego premiera (tj nie zna historii jego zachowa, obietnic itd.) dla nich to było aż 7 godzin! A polska prasa jak i uczestnicy krytycznie ocenili debatę. Proszę nie próbować uczyć nas o Polsce na podstawie tekstów z zagranicznych portali. Jeszcze raz to powiem: jakie działania podjął Tusk przeciw ACTA? (poza nędznym liścikiem, który nie ma znaczenia). Odp. żadnych.

    24-02-2012, 10:06

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~uyhuhg

    ACTA to ochrona złodziejskich korporacji , które chcą podnieść swoje zyski. NIE WIERZĘ, BZDURA zyski korporacji i obroty w Internecie każdego roku są coraz większe. WŁADZA, chodzi tylko o władzę i kontrolę nad światem. Przypomnijcie sobie fantastyczne filmy o przyszłości. Chodzi tylko o władzę, ograniczenie wolności i pełną kontrolę nad światem. ACTA jest pierwszym dużym krokiem w tym kierunku i nie wmówicIe mi, że jest inaczej. A jeśli nawet autorzy tego pomysłu ACTA myślą inaczej to się grubo mylą, nie są świadomi w którym kierunku to wszystko zmierza49

    24-02-2012, 12:16

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~HelloCra

    Cieszy mnie to, że DI dostarcza wartościowych informacji na temat ACTA. Oby tak dalej!

    24-02-2012, 20:54

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~kuzynka_maupy

    kocham Pana Panie Tusku..., skoro nadal będę mogła zastrzec jakąś myśl np. w formie patentu lub znaku towarowego, i będę mogła na tej zasadzie odbierać innym własność materialną, czyli pieniądze, dom, ziemię, itp., i mogła mógł to robić z milionami ludzi miliony razy - ładny pomysł ? czyż nie ? fenomenalny, tylko czemu służy ???

    co tam, więc jestem za ACTA !!! - zastrzegę jutro parę patentów i do końca życia harować na mnie będzie stado baranów..., kocham Pana Panie Tusku..., Ciiichooo, Chollleeerraaa, Słłłowwooo Honnnoruuu...

    26-02-2012, 22:55

    Odpowiedz
    odpowiedz
RSS  
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)