Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Zlewozmywaki granitowe marki SinkQuality

21-05-2022, 13:09

Firma SinkQuality posiada w swojej ofercie wiele niezwykle interesujących zlewozmywaków granitowych. Produkty tego typu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Warto zapoznać się z informacjami na temat dostępnych modeli zlewozmywaków.

Zlewozmywaki granitowe marki SinkQuality

 

Zlewozmywaki granitowe - dlaczego warto?

W polskich kuchniach bardzo często można natrafić na zlewozmywaki stalowe, jednak bardzo interesującą propozycją, która ciszy się coraz większą popularnością są zlewozmywaki granitowe. 

Modele tego typu są dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Charakteryzują się one dużą gładkością, co ma bezpośredni wpływ na zachowanie higieny, a także na estetyczny i schludny wygląd. Granit jest bardzo odpornym materiałem, dzięki temu zlewozmywaki są w pełni odporne na zarysowania, zabrudzenia oraz przebarwienia. 

Zlewozmywaki granitowe SinkQuality można bardzo łatwo umyć, ponadto, aby utrzymać je w dobrym stanie przez długi czas nie trzeba stosować jakiś bardzo skomplikowanych i drogich zabiegów.

Zlewozmywaki granitowe dostępne w sklepie SinkQuality

W ofercie sklepu SinkQuality można znaleźć najróżniejsze modele zlewozmywaków granitowych. Wśród dostępnych modeli można wyróżnić zlewy jednokomorowe, półtorakomorowe oraz zlewy z ociekaczem. Dzięki temu każdy z pewnością dopasuje idealne rozwiązanie do swojej kuchni. 

Najpopularniejszym modelem są zlewozmywaki jednokomorowe. Są one bardzo wszechstronne i praktyczne. Takie modele bardzo dobrze sprawdzają się w małych kuchniach, a także w aneksach kuchennych, które są połączone z salonem. 

Kolejną propozycją są zmywaki półtorakomorowe. Z takiego rozwiązania z pewnością ucieszą się osoby, które potrzebują w kuchni więcej przestrzeni. Jest to bardzo dobra alternatywa, dla zlewów posiadających zwyczajny ociekacz. Większą komorę można wykorzystać, aby pomieścić różne naczynia, sztućce, większe garnki itd. 

Ostatnim rozwiązaniem są zlewozmywaki z ociekaczem. Świetnie się sprawdzą przede wszystkim w dużej przestrzeni kuchennej. Do wyboru są modele zarówno z długim jak i krótkim ociekaczem, w którym można przechowywać umyte naczynia, owoce lub warzywa. 

Warto zaznaczyć, że wszystkie zlewozmywaki granitowe, które posiadają ociekacz są zaprojektowane w taki sposób, aby mogły odprowadzać gromadzącą się na nim wodę. 

Zobacz również - Proste triki, jak szybko odnowić zlew granitowy

Wykorzystanie ociekaczy

Jak wspomniano wcześniej firma SinkQuality posiada w swojej ofercie zlewozmywaki granitowe z oceikaczem. Dla wielu osób mogłoby się wydawać, że ociekacz jest zbędnym elementem, który zajmuje cenną przestrzeń na blacie. Jednak nic bardziej mylnego. W ociekaczu można swobodnie osuszać talerze, sztućce, a także inne naczynia zanim włoży się je do szafki. Można także wykorzystać go do rozmrażania różnego rodzaju produktów. 

Firma SinkQuality posiada w swojej ofercie wiele bardzo interesujących modeli zlewozmywaków granitowych. Z pewnością warto skorzystać z oferty i znaleźć idealny model dla siebie. Zlewozmywaki granitowe sprawdzają się o wiele lepiej niż np. klasyczne zlewy stalowe. 

Ostatnie artykuły:

fot. Tavex
fot. ann_zima

Tematy pokrewne:  

tag zlewozmywak granitowytag zlewozmywak