Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • ~impassive

  Witajcie w Drugiej Irlandii Donalda Tuska, "liberała" i wnuczka swojego dziadka.

  23-11-2009, 13:42

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~ciekawy
  [w odpowiedzi dla: ~impassive]

  Wg mnie to pis i po się ścigały, która z tych partyjek pierwsza wprowadzi cenzurę i system totalitarny. Pewnie robią to dla kasy, jak WHO z medialną grypą.

  Pisałem wam o tym, że będzie kontrola wszystkiego. Dlatego tak walczyli z p2p. Ale wy wolicie oglądać "jak oni śpiewają po lodzie" czy "taniec z połamańcami" niż zająć się walką o własne prawa. Tak, do ciebie to piszę internauto....

  23-11-2009, 13:57

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • OkropNick
  m
  Użytkownik DI OkropNick (952)

  Hmm, czyli taki Rejestr Ksiąg Zagazanych XXI wieku? Niechaj wieki DDoS czuwa nad Wami, Wy sprzedajne antydemokratyczne korporacyjne rządowe cichodajki. Zapomnieliście o jednym: postępu nie da się cofnąć, ocenzurujecie tą sieć to utworzona zostanie inna więc i tak Wasze kłamstwa wyjdą na wierzch. Polityku, zanim zrobisz coś przeciwko społeczeństwu zastanów się gdzie się schowasz gdy wkur*isz np. 10 milionów poczciwych Polaków.

  23-11-2009, 14:03

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Jaśko

  Pebowi i krewniakom - MÓWIMY PAPA?

  23-11-2009, 14:21

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Wesoły

  Donald Tusk i Lech Kaczyński - zapisali się w dziejach Polski jako Ci którzy na nowo wprowadzili CENZURĘ. Gratulujemy, jak tylko ustawa przejdzie, należy edytować wpisy w encyklopediach oraz na Wikipedii.

  Nie ma to jak zrezygnować z milionów wyborców i wkurzyć obywateli którzy od wieków cenili sobie wolność.

  23-11-2009, 14:33

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Krzysztof

  Moi Drodzy!

  Jedno jest pewne - ci państwo nie są naszymi - Narodu - reprezentantami. Powstaje pytanie komu i za jakie pieniądze służą?

  W związku z tym, w najbliższych wyborach, powinniśmy powiedzieć zdecydowane NIE zarówno panom z PO, jak i z PiSu. To co się tu robi to jest SKANDAL!

  23-11-2009, 14:34

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~tusk

  Nie przypominam sobie aby przed wyborami tusk obiecywał wprowadzić cenzurę. Obiecywał różne rzeczy, ale nie to. W większości przypadków tylko na obietnicach się kończyło. Jeszcze się okaże że to jedna z niewielu rzeczy którą zrobią dobrze, te kukły tańczące jak im niemieckie służby zagrają. Wyborcom partii założonej przez agentów wojskowych służb prl tylko pogratulować łatwowierności oraz prymitywnego spojrzenia na zdarzenia na świecie.

  23-11-2009, 14:41

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~impassive
  [w odpowiedzi dla: ~Wesoły]

  Na lewicowej Wikipedii cenzura jest od dawna, bez żadnych ustaw Tuska do tego ani Unii Eurosocjalistycznej.

  23-11-2009, 14:44

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Boxycty

  Taka jest polityka miłości tego rządu. P*** zdanie ludności i dawać d*** lobbystom.

  Dojdzie do tego, że z sieci przejdziemy pod dom premiera i przegryziemy mu kable od internetu... W ramach cenzury.

  23-11-2009, 14:44

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~ruski

  Przeczytajcie sobie artykuł na stroni PISu pis.org.pl po tytułem „Premier uzależnił Polaków od Rosji” o tym jak dzięki rosyjskiemu agentowi W. Pawlakowi będziemy płacić więcej za gaz. A co do internetu to pomysł PO, więc o co pretensje do Kaczyńskiego.

  23-11-2009, 14:54

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~qwe

  Teraz cała nadzieja w Prezydencie, że zawetuje ustawę, albo przynajmniej odeśle ją do TK i ten wykaże że Ustawa nadaje się do kosza.
  Może zresztą należałoby napisać list do Prezydenta w sprawie zawetowania Ustawy i zebrać pod nim podpisy Internautów. DI byłby chyba odpowiednią instytucją do czegoś takiego?

  23-11-2009, 14:58

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~moon

  no i mamy 2-e Chiny cenzura blokowanie tresci jeszcze za sciagnieta mp3 rostrzelaja na wszelki wypadek a pozniej ewentualnie mozemy domagac sie procesu i rozpatrzenia w sadzie jesli domniemany pirat faktycznie zassal mp3 nielegalnie i przezyl 3 tysiace pociskow wystrzelonych w jego kierunku z kulami dum-dum :) no i mamy Panstwo Prawa ;/

  23-11-2009, 15:07

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany

  Nigdy nie sądziłem, że coś takiego przyznam ale naprawdę kolejny raz się cieszę, że prezydent jest z opozycji i że jest nadzieja, że znowu zawetuje ustawę. Ostatni raz się cieszyłem jak zawetował tę o zabieraniu samochodów za przekraczanie prędkości.

  23-11-2009, 15:09

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~wulgarny

  Chyży Ruj ma dosyc wpisów na forach pewnie.
  a PO niby jest partia internautów i ludzi młodych, liberałów...

  23-11-2009, 15:14

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Kulturalny

  Wiem jedno, kto powstrzyma cenzurę, zasłuży sobie na sporo głosów. A dni Tuska na stołku premiera są już policzone.

  23-11-2009, 15:18

  Odpowiedz
  odpowiedz