Widziałam na kilku stronach, ze teraz jest na pobieraczku poprawny regulamin korzystania z ich usług i prawnicy nie maja sie do czego przyczepic, ja sie na tym kompletnie nie znam :( nie wiem czy płacic czy nie :( obecnie i tak jest do dla mnie za duza kwota. Zalogowałam sie w styczniu i teraz mam problem. Co z tym zbiorowym pozwem, dodałam sie juz na jakiejs stronie, ale niestety nic sie nie dzieje :( co robic? technotrance1_(at)_wp.pl
Póki (!) to nie przejdzie możemy coś zrobić. Jak Ameryka to przyjmie reszta świata też może. Myślisz, że nasi politycy będą głosować przeciw? "Skoro Amerykanie to mają nie może być złe" - tak powiedzą i przyjmą. Teraz możemy wyrazić jeszcze sprzeciw :)
Ja już wysłałem maila z pretensjami do mojego banku, a Ty?
Dobrze to wygląda, tu się zgadzam. Potentat telewizyjny i potentat telekomunikacyjny opanowali multimedia i to jest dla nas, abonentów czy potencjalnych abonentów bardzo korzystna sprawa. Łączysz usługi telefoniczną, telewizyjną i jesteś do przodu. O to w sumie chodzi.
Też polecam porównywarkę kantorów strefawalut.pl kantor internetowy, z którego właśnie korzystam znalazłem właśnie tam.
Obama stanie na drodze jedynie gdy okaże się, że podpisanie może mu zaszkodzic, przecież CISPA firmuje jego macierzysta "partia" czyli Czaszki i Kości
Za pieniądze będące lichwą właścicieli banków i korporacji marionetkowy rząd Europejski bawi się naszym życiem. Mamy na to pozwolić? Demokracja w tym wydaniu jest farsą. Czas zmian
Zbigniew Ziobro robi to co do niego należy, a utworzenie w Polsce Solidarnej Polski może własnie pomóc w przypadku gdy ekipa Tuska spróbuje taką lub podobną ustawę przeforsować w polskim parlamencie.
Linux jest naprawdę odporny - tam ochrona przed trojanami odbywa się na podstawie białych list a nie czarnych list jak pod windows.
Wytłumaczę jeśli nie wiesz o co chodzi.
Pod windows (czy teraz pod mac os) instaluje się przypadkowe programy ściągnięte z przypadkowych miejsc w sieci i jedyną ochroną jest program antywirusowy który mówi nie znam tego czyli jest OK można instalować (czyli ma listę złego oprogramowania i to czego na niej nie ma zakłada, że jest dobre).
Pod linuksem jest odwrotnie programy instaluje się z repozytoriów gdzie są sprawdzone (źródła są przejrzane przez zaufane osoby przed kompilacją a paczki instalacyjne podpisane cyfrowo), jeśli coś pochodzi z repo jest bezpieczne.
Każde złośliwe oprogramowanie jest przynajmniej na początku oprogramowaniem nieznanym - póki nie zostanie przez kogoś sprawdzonym może wyrządzać szkody na windowsach (czasem przez długi czas) podczas gdy pod linuksem zanim nie zostanie sprawdzone nie zostanie zainstalowane.
Kolejną sprawą jest różne podejście autorów oprogramowania do łatania dziur/błędów, gdzie jedni uważają, że póki nie ma znanych robaków wykorzystujących dziurę to nie ma potrzeby jej łatać a drudzy łatają ją natychmiast, nie czekając aż ktoś ją zacznie wykorzystywać.