Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • ~Naps

  bądzmy dalej idiotami wszyscy razem - taki powinien mieć tytuł ten artykuł...
  To jest strona o technologi więc wypadało by trochę podejść po inżyniersku do tego...
  1h oszczędności? Tylko przez cały czas elektrownia będzie produkowała taką samą ilośc energii co wcześniej bo po tej godzinie ktoś tej energii będzie potrzebował... A energia "zaoszczędzona" przez tą godzinę pójdzie w rezystory, czy też po kablach i zniknie... Środowisko NIC na tym nie skorzysta, my uspokoimy sumienie bo ochroniliśmy środowisko wszyscy razem - HURRA..

  Pozdrawiam

  26-03-2010, 11:49

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Henry

  "Do tego samego zachęcani są wszyscy, którzy uważają, że ludzie powinni się zjednoczyć w celu powstrzymania groźnych dla naszej planety i cywilizacji zmian klimatu."

  Blad. Do tego zobowiazani sa zajeci pomnazaniem dobr materialnych konformisci. Jesli komus naprawde zalezy, to dba o to przez caly rok ... bo to tak, jak z 'Walentynkami'.

  26-03-2010, 11:50

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~RJFP

  Pozdrawiam energetyków! Przez ten czas będą mieli co robić!

  26-03-2010, 11:50

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~qwertyyyy

  Ekodebilizm sięga zenitu... I ludzie to łykają - to jest dopiero przerażające.

  26-03-2010, 11:53

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~krz

  "I ludzie to łykają - to jest dopiero przerażające."
  Ockną się jak dojdzie do awarii :]

  26-03-2010, 11:57

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Naps

  Szkoda tylko, że nawet w takich portalach jak DI nadal panuje przeświadczenie o ratowaniu ziemi

  26-03-2010, 11:59

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Jan

  Głupota!

  26-03-2010, 12:06

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Brianek

  W tej całej akcji najbardziej chodzi o to, żeby przez moment zastanowić się nad tym jak żyjemy i czy faktycznie potrzebne nam do życia podejście konsumpcyjne. Trzeba być głupcem, żeby nie wierzyć w to, że wysysając z ziemi wszystko co się da nie dając nic w zamian nie obejdzie się to bez żadnych negatywnych konsekwencji dla ziemi i dla nas samych. Pamiętajmy jednak, że Ziemia jest i na to przygotowana i kiedyś wystawi nam za to rachunek. Ziemia potrafi się przed tym obronić - zniszczy po prostu szkodnika jakim jest człowiek (powodzi, huragany, trzęsienia ziemi, zmiany klimatu). ...ale co o tym może wiedzieć ktoś kto tylko żre, s.. i produkuje codziennie stertę śmieci.

  26-03-2010, 12:08

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany

  Taa, ja bede gasił swiatło a jełopy nadal będą na światłąch jezdzić przez cały dzień i truć srodowisko. Takiego wała, o!

  26-03-2010, 12:11

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~asdasd

  "Ciemne tło strony głównej spowoduje oszczędności w zużyciu energii elektrycznej w komputerach naszych użytkowników."

  Haha, ciekawe w jaki sposób. :D

  26-03-2010, 12:26

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Naps

  w taki sam jak zgaszenie światła u nas w domach :)

  26-03-2010, 12:41

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~oony

  Wolałbym akcję: "jutro o 20.30 daj jednemu idiocie 'naukowcowi' w pysk za lutowe mrozy". Albo "wychłostaj idiotę, który nie wie co to jest DWUTLENEK węgla i pisze kłamstwa obliczone na zyski chciwych latwej forsy 'ekologów'".

  Może ktoś inne hasła na jutro podpowie, na pohybel durnym euro-komunistom?

  26-03-2010, 12:45

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~outofspace

  Totalna bzdura! Nie będę oszczędzać prądu, bo przez takie działania zaniknie potrzeba wdrażania nowych metod pozyskiwania energii z innych - zupełnie nieszkodliwych dla środowiska źródeł. Pobór energii, nie musi opierać się o zanieczyszczanie środowiska ani o żadne negatywne konsekwencje związane z jej produkcją (tradycyjne elektrownie!). Niech lepiej politycy dadzą szansę mądrym ludziom, specjalistom, którzy już dawno wiedzą i znają sposoby na "produkcję" prądu bez szkodliwości dla otoczenia. Dlaczego w XXI w. nadal muszą liczyć się tylko stare układy oparte na węglu i ropie ??? Dlaczego ja mam oszczędzać? Po to żeby inni dalej mogli truć Ziemię i robić swoje ciemne interesy w nadziei, że raz w roku ktoś zorganizuje akcję wyłączania świata i załatwi tym sprawę??? Przecież nie ma takiej potrzeby!

  26-03-2010, 12:49

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~czytelnik

  Pomysł Onetu jest co najmniej nie na miejscu. Ponieważ większość dzisiejszych ekranów to LCD, zmiana tła nie wpłynie na zużycie prądu, a właściwie nawet marginalnie je zwiększy (lampa w LCD pracuje i tak non stop, a typowa matryca przy ciemnym obrazie zużywa więcej prądu). Tak więc Onet swoim "proekologicznym" tłem nic nie pomoże w tej akcji (może poza udawaniem działań proekologicznych)

  26-03-2010, 12:51

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~PRL-owiec

  "-Gaście światło obywatele, elektrownie czekają na prąd!"

  26-03-2010, 12:59

  Odpowiedz
  odpowiedz
RSS