Nowe plany taryfowe w ofercie TP

01-09-2008, 14:16

Trzy nowe plany telefoniczne wprowadza od dziś Telekomunikacja Polska. Nawet do 90% obniżają one ceny połączeń i dają klientom od 60 do 1200 minut, a w jednej z opcji nielimitowaną ilość czasu na rozmowy w cenie abonamentu.

W nowych planach klienci nie ponoszą opłat za rozpoczęcie połączenia, TP ujednoliciła także cenę połączeń lokalnych oraz międzystrefowych. Podpisując umowę decydują, czy chcą wykorzystywać pakiet przez całą dobę, czy wieczorami i w weekendy (z podwójną liczbę minut).

Osoby, które nie dzwonią zbyt często, za 50 zł mogą wybrać plan doMowy 60, w którym otrzymują na rozmowy 60 minut przez całą dobę lub 120 minut, jeśli dzwonią wieczorami, czyli po godz. 18 oraz w weekendy. Po wykorzystaniu tego pakietu za minutę połączenia w sieciach stacjonarnych zapłacą tylko 0,17 zł. W porównaniu do podobnego cenowo planu tp60 oznacza to spadek kosztów połączeń od 47% do 75%.

Inna opcja to plan doMowy 300 z pakietem 300/600 minut za 70 zł. W tym planie za minutę połączenia poza pakietem, w sieciach stacjonarnych zapłacą tylko 0,12 zł, co oznacza obniżkę o 40% w porównaniu do zbliżonego planu tp 250.

Cennik nowych planów doMowych TP
fot. - Cennik nowych planów doMowych TP

Dla osób rozmownych przygotowano plan doMowy 1200. Za 90 zł miesięcznie klienci dostają 1200 minut rozmów przez całą dobę lub nieograniczoną liczbę minut wieczorami i w weekendy. W tej ofercie cena minuty połączenia poza pakietem to tylko 0,07 zł, co w porównaniu do wcześniejszego planu tp wieczory i weekendy daje obniżkę nawet do 90%.

Wszyscy zainteresowani mogą dodatkowo obniżyć koszty korzystania z telefonu domowego. By to zrobić wystarczy skorzystać z usług TP, takich jak: wybrane numery, rozmowy z rabatem, moja godzina i pakiet minut komórkowych.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy