Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Komentarze:

 • ~lol
  [w odpowiedzi dla: ~Wesoły]

  Bo na tym, o czym nie mówią, nie zarobią. Przecież już od dawna wiadomo, że "organizacje" "ochrony" praw autorskich istnieją tylko dla kasy.

  13-07-2010, 12:53

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • OkropNick
  m
  Użytkownik DI OkropNick (952)
  [w odpowiedzi dla: ~Wesoły]

  Nic dodać - nic ująć. Pozdrawiam myślącego. :)

  13-07-2010, 00:17

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Wesoły

  Oprogramowanie Open Source, Freeware itp również jest chronione prawem autorskim. Jednak jakoś NIKT nie zabrania nimi się dzielić.

  To co brakuje tym złodziejom, oszustom i wyzyskiwaczom z organizacji anty-społecznościowych to UCZCIWOŚĆ. Jakoś widzę głupie filmiki którymi straszą dzieci. Jakoś widzę próby wyłudzenia pieniędzy poprzez słanie na chybił trafił liścików. Jakoś widzę próby wyciągania pieniędzy za PUBLICZNE ZAGRANIE DZWONKA W TELEFONIE albo PUSZCZANIE RADIA W BARZE. Jakoś widzę próby straszenia ludzi KTÓRZY ŚPIEWAJĄ a pewnie w przeszłości takich co GWIZDAJĄ bądź NUCĄ melodie.

  Ale jakoś NIE WIDZĘ by ta banda zakłamanych hipokrytów mówiła o muzyce na licencji CC, aplikacjach Open Source, Freeware i ogólnie alternatywach dla ludzi którzy chcą być wolni. Którzy chcą legalnie skopiować sobie płytę by nie nosić ich w kieszeni tylko jedną wsadzić w zmieniarkę do samochodu a drugą do wieży.

  Ja czekam na proces przeciw HarpoMedia która to nielegalnie weszła w posiadanie danych osobowych jednego z serwisów internetowych i próbowała przeprowadzić szantaż na tych ludziach.

  12-07-2010, 21:12

  Odpowiedz
  odpowiedz
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)