Komentarze:

 • ~Dymi
  [w odpowiedzi dla: ~grunt_to_szpan]

  Kto nie ma powie że dla szpanu go kupują(iphone) a ten kto go ma już nie chce mieć innego urządzenia, bo jest rewelacyjne.

  28-01-2010, 11:59

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • marsjaninzmarsa
  Użytkownik DI marsjaninzmarsa (37)
  [w odpowiedzi dla: ~Sky]

  Mówienie o "Tablet PC" w przypadku produktów dla PC-tów konkurencyjnych jest jak dla mnie... failem... ;)

  10-01-2010, 04:52

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~grunt_to_szpan

  Grunt to wysoka cena. Cena produktu to największa zaleta Apple. Ludzie chcą mieć coś ekskluzywnego, szpanerskiego.

  IPhone czy IPod kupowało się głównie dla szpanu. To nie była zwykła MP3-ka, to nie był zwykły telefon to była droga mp3-ka i drogi telefon. Koleżanka pracowała w knajpie i zawsze żartowała sobie że jedynie osoby z IPhone kładły go w widocznym miejscu na stoliku w czasie obiadu, nigdy nikt tak nie robił z jakimkolwiek innym telefonem :D

  Jeżeli tablet Apple będzie także 2-3 krotnie droższy niż te znajdujące się na rynku to także odniesie sukces. Najpierw kupią go zamożni, później inni którzy będą chcieli być tak traktowani.

  05-01-2010, 22:37

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~bri

  Ja osobiście bardziej bym się skłaniał w stronę urządzeń określanych dual-touch-screen czyli czegoś o wielkości i funkcjonalności netbooka (powiedzmy do 12cali, dobra bateria) w którym zarówno połówka z ekranem jak i połówka z klawiaturą są zastąpione ekranami dotykowymi - może być trzymany jak książka ułatwiając lekturę (podwojony ekran) lub jak laptop gdzie na "dolnym" ekranie prezentowana jest klawiatura, obszar "myszowy", czy tez inne elementy.
  Same netbooki, notebooki i tablety pc nie robią już takiego wrażenia. Netbooki od początku powinny były być wyposażone w dotykowy ekran który obracałby się o 180stopni i kładł na klawiaturę wyświetlaczem do góry.
  Panasonic pokazał komórkę którą się dzieli na dwoje (spajana jest magnesami) - ekran można ustawić na półce a klawiaturkę trzymać w rękach. To też jest rozwiązanie warte uwagi przy konstrukcji urządzeń dual-touch-screen.

  05-01-2010, 16:09

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~.wu

  I kolejny raz DI powala poziomem. To miał być chyba serwis informacyjny a nie blogasek kilku osób które rzucają swoimi tekścikami i pseudo-śmiesznymi docinkami, czyżby kolejny serwis miał polecieć do piachu (z rss)?

  05-01-2010, 15:30

  Odpowiedz
  odpowiedzpit 37


Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.