Komentarze:

 • ~Zbyszek

  ZŁODZIEJE. Tyle.

  23-02-2010, 20:36

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~gravis

  Co ciekawe, nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, że w kodzie darmowych statystyk jest link bezpośredni do stat24.

  18-03-2009, 15:58

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Grzegorz
  [w odpowiedzi dla: ~behemot]

  Twoja odpowiedź jest za to na temat,

  a propos Google Analitics warto także wiedzieć że do 5 mln wyświetleń w miesiącu jest za friko.

  18-03-2009, 10:42

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~buck

  @Rut mylisz się - stat24 daje wybór użytkownikom: jeśli nie chcesz reklam to wykup płatną wersję statystyk, wtedy nie będą Cię atakowali reklamami.

  Co do wspólnego interesu to oczywiście sprawa jest podejrzana, bo jak dotąd żaden z klientów darmowych statystyk stat24 nie wie "co z tego wspólnego interesu dostanie". A skoro nie wiadomo "co" to na myśl zaczyna przychodzić, że "może nic".

  Może to akcja która się uspokoi, klienci dostaną grosze a ilość wyświetlanych reklam zmniejszy się w momencie w którym stat24 zacznie się dzielić zyskami z klientami. Według mnie to może być akcja zaplanowana tak "w 4 miesiące wyśletlamy n-milionów reklam i nic nie ujawniamy klientom, później płacimy marny procent zysku i uspokajamy kampanię".

  18-03-2009, 09:03

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~wilk

  GA w wielu kwestiach jest lepszy od Stat24, ale w wielu gorszy. Po prostu jest inny. Mozna w jednym koncie miec kilka statystyk bez przelogowywania, ale np. jesli statystyka dotyczy serwisu z subdomenami, to moga wychodzic cuda-niewida w danych. Mozna udostepniac dane osobom trzecim (np. reklamodawcom), ale od razu calosc, podczas gdy w Stat mozna wybierac dane. GA podaje np. wspolczynnik odrzucen, za to nie podaje rankingu IP (co w niektorych sytuacjach sie przydaje). Itp. itd.

  Jeden i drugi system sa zaawansowane, ale zwyczajnie maja rozne cechy i dla jednego uzytkownika lepszy bedzie jeden, dla drugiego drugi. Natomiast tutaj nie jest mowa czy swieta bozego nardzenia goruja nad wielkanoca, a o tym, ze ktos tu niepowaznie traktuje uzytkownikow.

  17-03-2009, 20:29

  Odpowiedz
  odpowiedzpit 37


Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.