Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Energylandia w Zatorze to raj dla miłośników zabawy i adrenaliny. To miejsce pełne atrakcji dla całej rodziny. Dowiedz się, jak skutecznie zaplanować swój pobyt, kupić bilety i co warto zobaczyć. Podpowiemy Ci, gdzie najlepiej się zatrzymać na noc oraz jakie atrakcje czekają na Ciebie i Twoich bliskich, czytaj dalej!

Jak zorganizować wycieczkę do Energylandii, gdzie spać?

Jak zaplanować wizytę w Energylandii?

Planując wycieczkę do Energylandii, warto zacząć od sprawdzenia dostępnych atrakcji i zaplanowania dnia w parku. Ten największy park rozrywki w Polsce oferuje 123 atrakcje na obszarze 70 hektarów, co zapewnia rozrywkę dla wszystkich grup wiekowych. Energylandia jest podzielona na kilka stref tematycznych, takich jak Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna, Water Park, Smoczy Gród i Aqualantis. Planując dzień, warto zacząć od spokojniejszych atrakcji i stopniowo przechodzić do tych bardziej intensywnych. Warto również skorzystać z licznych punktów gastronomicznych dostępnych na terenie parku.

Gdzie spać podczas wycieczki do Energylandii?

Idealnym miejscem na nocleg jest ScandinaviaResort.pl, to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy położony zaledwie 2 km od Energylandii. Oferuje on komfortowe zakwaterowanie w skandynawskim stylu, w tym apartamenty w kontenerach oraz domki. W Scandinavia Resort goście mogą liczyć na wiele udogodnień, takich jak:

  • darmowe Wi-Fi,
  • bezpłatny parking,
  • strefa wellness,
  • restauracja skandynawska.

Jak kupić bilety do Energylandii?

Bilety do Energylandii najlepiej kupić online, aby uniknąć kolejek i skorzystać z promocji. Cena biletu normalnego wynosi 179 zł, a ulgowego 129 zł. Dostępne są również takie dwudniowe, które pozwalają na nieograniczone korzystanie z atrakcji przez dwa dni. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz kupować biletu online, możesz to zrobić również w kasach Energylandii na miejscu. Jednak musisz być przygotowany na dłuższe oczekiwanie w kolejce, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym i weekendy, kiedy park jest najbardziej oblegany. Naszym zdaniem kupno biletów do Energylandii online to najwygodniejsza i najkorzystniejsza opcja, dlatego warto ją rozważyć.

Jak dojechać do Energylandii?

Do Energylandii można łatwo dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. Podróż samochodem z Krakowa trwa około godziny. Najwygodniejszą trasą jest autostrada A4, a następnie droga krajowa nr 44, która prowadzi bezpośrednio do Zatora. Energylandia dysponuje przestronnym parkingiem dla gości, gdzie opłata wynosi około 5 zł za cały dzień. 

Bezpośrednie połączenie kolejowe z Krakowa do Zatora oferuje POLREGIO. Pociągi kursują regularnie, a podróż trwa około godziny. Pociągi odjeżdżają z Dworca Głównego w Krakowie i zatrzymują się w Zatorze, skąd można dojść do Energylandii pieszo.

Masz jakieś pytania dotyczące planowania wizyty w Energylandii lub zakwaterowania? A może sam organizowałeś już wyjazd do Energylandii? Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach!

Foto i treść: materiał partnera


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik


Tematy pokrewne:  

tag wycieczkatag rozrywkatag noclegtag Energylandiatag dojazdtag bilety