Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • gooteck
  m
  Użytkownik DI gooteck (20)

  Nie ma takiej głupoty, której jakiś imbecyl by nie wymyślił...

  10-02-2010, 08:19

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Wilk

  Czyli co, teraz bedzie mozna bezpieczniej podbijac sobie cene drugim kontem, jak administracja sama nie wychwyci, to pelna dowolnosc w tej zabawie?

  10-02-2010, 08:19

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Wesoły

  Lol, na pohybel Allegro. Bezkarne kopertki, bezkarni małolaci, stek bzdur i kłamstw. Ja się przeniosłem na inny serwis a konto na Allegro skończyło swój żywot. Nie będę pisał jaki żeby nie posądzano mnie o reklamę. Kto poszuka ten znajdzie. Kto znajdzie ten wybierze najlepszy.
  Allegro z serwisu aukcyjnego zmieniło się w bandę pazernych świń. Życzę im z całego serca powodzenia. WSZYSTKIE ostatnimi czasy wprowadzone zmiany były na gorsze. Bo może te cyrki napędzają IM klientów ale na pewno nie NAM. Jedyne co napędzają to kłopoty i nerwy. A za kłopoty i nerwy płacić nie mam zamiaru. Płacę za usługę a ta leży i kwiczy.

  10-02-2010, 08:59

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~darek

  Przy czym eBay ukrywa loginy jako zabezpieczenie przed atakiem typu Account Lockout, a nie z racji na prywatność, choć to też mógł być jakiś argument.

  Mi to rozwiązanie nie jest przydatne, ale na pewno ucieszą się z niego osoby kupujące w dziale dla dorosłych. Kto w końcu by chciał by jego szef wiedział, że w weekend kupił sobie lateksowe wdzianko i zestaw korków analnych.

  10-02-2010, 09:04

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~aaaaa

  ja pierdziele, to teraz jak ktos mnie ojeb..e, badz bede chcial zaczerpnac informacji od ludzi ktorzy juz dokonali zakupy, nawet nie bede mógł znaleć bratniej duszy kupującej... wyje...ny pomysl

  10-02-2010, 09:08

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~salceson

  Bardzo często zanim kupiłem jakąś rzecz na aukcji wieloprzedmiotowej pisałem e-maila (przez formularz allegro) do osoby, która już wcześniej na tej aukcji tę rzecz kupiła i chciałbym się upewnić co do bezpieczeństwa transakcji, opakowania paczki, szybkości wysyłki. Teraz d**a!

  Jeszcze ukrywanie nicków bym zaakceptował ale po jakiego ciula likwidują możliwość wysłania wiadomości do innego użytkownika?!
  Allegro od dawna schodzi na psy :/ Niestety mało ludzi chce handlować na świstaku.

  10-02-2010, 09:21

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany

  allegro samo się unicestwi jak to już bywa nie raz, kopertki to na pewno gwóźdź do trumny .
  dobrze że ja nigdy nie korzystałem z tej opcji na allegro . wyłącznie opieram moje zaufanie na komentarzach .

  10-02-2010, 09:37

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~qwerty

  To teraz tylko czekać kiedy w "trosce o bezpieczeństwo użytkowników" zostanie ukryty login sprzedającego i jego komentarze ;)

  10-02-2010, 09:39

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • alienv
  m
  Użytkownik DI alienv (92)

  czepiacie się a chyba sami nie ogarniacie o co chodzi...

  jak już ktoś zauważył na ebayu jest tak samo.
  poza tym dla sprzedawcy będzie wszystko widoczne, dla administracji również.
  sprawdzacie każdego licytującego/kupującego i latacie po aukcjach na których coś kupował ?

  z drugiej strony... będzie można kupować gadżety erotyczne bez obawy ze ktoś nas po loginie nakryje :>
  kewl, me likes this ^_^

  10-02-2010, 09:46

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~gość
  [w odpowiedzi dla: ~aaaaa]

  Allegro sugeruje, aby skorzystać z cokupic.pl, ale ten serwis stanowi tylko i wyłącznie tandetną platformę REKLAMOWĄ, dzięki której nie dowiemy się PRAWDY o danym towarze. Wysyłając e-mail do osoby która FAKTYCZNIE KUPIŁA dany towar mogliśmy mieć pewność, że nie dostaniemy reklamowego bełkotu, tylko konkretną informację.
  Przez tyle lat loginy były widoczne, i co z tego? Nikt na tym nie ucierpiał. Allegro mogło dać WYBÓR użytkownikom, którzy chcieliby (lub nie) ukryć swój login na allegro.

  10-02-2010, 09:48

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~salceson
  [w odpowiedzi dla: alienv]

  Doskonale ogarniam o co chodzi i nie czepiam się, a wyrażam swoją opinię. Zabronisz mi?

  Chodzi o to, że nie będę mógł nawiązać kontaktu z innym użytkownikiem allegro, u którego chciałbym zasięgnąć opinii na temat drugiej strony transakcji.
  Nie sprawdzam każdego, ale jak mam wydać powyżej 500 zł to wolę się upewnić wcześniej, niż potem biegać na komendę i szarpać się z "administracją" allegro.

  10-02-2010, 09:51

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~wilk
  [w odpowiedzi dla: alienv]

  Co z tego, że na ebayu jest? Wolalbym, zeby kopiowano dobre rozwiazania, a nie zle. Po ukryciu listy zkaupow nie sprawdzisz wiarygodnosci kogos, kto sprzedaje cos bardzo drogiego, a wczesniej zdobyl 100 pozytywow kupujac tapety na pulpit po zlotowce. Jesli komus zalezy na anonimowosci zakupow, to zaklada drugie konto "tylko do zakupow" i tyle.

  A co ma zrobic sprzedawca, ktoremu pojawi sie na aukcji ktos majacy niby 20 negatywow za nieplaceine za towar? Sprzedawca dowie sie o tym dopiero po finalizacji aukcji.

  10-02-2010, 10:17

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~aragornik

  To rozwiązanie nie jest złe ale albo tylko po włączeniu opcji w ustawieniach albo w działach erotycznych i innych tego rodzaju ;)

  10-02-2010, 10:30

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~aro
  [w odpowiedzi dla: alienv]

  Dla kategorii erotyka ukrywanie nicków już jest bodajże od zmiany interfejsu allegro. O ile tam może być i zrozumiałe to nie bardzo rozumiem zasady by stosować ją do całego serwisu.

  10-02-2010, 10:32

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~aro

  ciekawe jak to zrobią czy jako sprzedawca będę widział nicki po wejściu na swoją aukcję czy będę musiał patrzeć na maile z allegro by zorientować się kto ode mnie kupuje czy ta osoba o coś pytała czy to nowa osoba. Jeśli będzie to drugie ( pewnie tak bo te rozwiązanie jest wdrożone w kategorii erotyka) to tylko utrudni szybkie sprawdzenie jak się przedmiot sprzedaje czy są jacyś niepewni kontrahenci do których należałoby napisać maila.

  10-02-2010, 10:40

  Odpowiedz
  odpowiedz