Netia: rok internetu za darmo

26-05-2008, 13:05

"Rok za Darmo" to najnowszy pomysł Netii na pozyskanie nowych klientów. Z oferty będą mogły skorzystać osoby, które do 8 czerwca 2008 podpiszą umowę na internet o prędkości 1 Mbit/s.

Oferta skierowana jest do osób, które szukają oferty na internet, lub którym kończy się umowa. Netia będzie dawać internet na rok w przypadku 36-miesięcznej umowy lub na pół roku w przypadku umowy na 24 miesiące. Według wyliczeń operatora pozwoli to na zaoszczędzenie nawet 680 zł w pierwszym roku. Oszczędności w czasie całego trwania umowy mogą wynieść 36% (w przypadku umowy na 36 mies.).

Jak czytamy w komunikacie, oferta daje dostęp także do internetowego kina i wypożyczalni filmów oraz serwisu mynet.pl.

W tej chwili na stronach Netii nie ma dokładnej informacji o ofercie. Jest jedynie informacja mówiąca o tym, że więcej będzie można dowiedzieć się 28 maja. Również od tego dnia klienci będą mogli podpisywać umowy.

Z oferty będą mogły skorzystać także te osoby, którym umowa kończy się w lipcu. Trzeba wtedy podpisać z Netią specjalne oświadczenie o 50-dniowej ważności. Dzięki temu z promocji będzie można skorzystać od razu, ale internet Netii zostanie uruchomiony po wygaśnięciu umowy z poprzednim operatorem.


Źródło: Netia
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy