Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • ~Knebel Wolności

  No, panowie policjanci bardzo się postarali. Na pewno dostaną Złote Blachy.

  31-01-2012, 19:28

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~free your mind

  Warto by napisać w jaki sposób ściągali te pliki ci straszni piraci.

  31-01-2012, 20:52

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~miszczu

  typowa akcja propagandowa na rzecz acta

  31-01-2012, 21:04

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~sdf
  [w odpowiedzi dla: ~free your mind]

  Nie chodzi o ściąganie, a o udostępnianie.
  Notka sugeruje, że korzystali z sieci P2P.

  31-01-2012, 21:06

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~karzeł reakcji

  Korzystając z okazji pragnę poinformować, że Złote Blachy nie są łapówką w myśl art 299 ustawy antykorupcyjnej. Powtarzam jeszcze raz, Złote Blachy nie są łapówką, a Koalicja Antypiracka nie popełnia przestępstwa wręczając wartościowe przedmioty poszczególnym komisariatom.

  31-01-2012, 21:31

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Kierchu

  Otóż gówno prawda, że nie ma anonimowości w internecie. Nie ma jej wyłącznie dla laików, którzy nie mają pojęcia jak włączyć zwykłe, anonimowe proxy (kilka kliknięć myszą i gotowe!). Już pisałem z jedną policjantką kiedyś (przez Gadu-Sradu) i sama przyznała, że jeśli ścigają delikwenta, który się łączył przez jakieś anonimowe proxy to... ślad się jakby urywa i wówczas jest ciężko namierzyć taką osobę (powiedzmy se wprost - nieopłacalne to jest wtedy he he).

  Także niech tu policmajstry nie pieprzą głupot i nie sieją zamętu! Nielegalne jest wyłącznie sprzedawanie nabytych multimediów, które nie należą do nas. Natomiast prywatny użytek powinien też dotyczyć wysyłania oraz ściągania programów - bez korzyści majątkowych. Bo obecne prawo jest chore, a jeszcze ścigają niewinnych ludzi za dzielenie się plikami. Debilizm Polski Ludowej - ot co.

  PS. a w ogóle jakim to trzeba być frajerem, by o 6 rano KOMUKOLWIEK otwierać drzwi! Nikogo nie ma w domu albo śpię i zasada nr 1:

  im więcej i głośniej ktoś wali do drzwi tym bardziej to ignorować, bo kulturalny człowiek 3 razy zapuka czy zadzwoni do drzwi i zrezygnuje, a jeśli chamy policyjne walą pałami głośniej i dłużej, to takich cymbałów się ignoruje i niech walą cały dzień. Mam prawo spać/być głuchy/nie być mnie w domu (odpowiednie skreślić) i mam prawo nikomu nie otwierać drzwi, nawet listonoszowi.

  31-01-2012, 22:17

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Kierchu

  A powiem nawet więcej - mądra zasada:

  korzystanie z internetu w niecnych celach, bez nałożenia najpierw anonimowego proxy (high-anonymous) oraz najlepiej wyłączenia javy, jest jak robienie seksu bez prezerwatywy...


  zwyczajnie niebezpieczne.

  31-01-2012, 22:19

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~nopolice

  jak pies nie ma co robic to....sie lize. jak nie dzieciaki z 1 gramem to zwykli obywatele, jasne...jasne... i kierowcy na drogach, ot wielka mi straz.

  31-01-2012, 22:32

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~adam

  Apropo zamykania - padło właśnie filmyhd.net ;-(

  31-01-2012, 22:40

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~1138

  Anonimowych proxy praktycznie już nie ma - a jeśli są to wolne albo szybko zamykane. To co jest to zwykłe transparentne proxy albo co gorsza zwykłe służące wyciąganiu informacji od frajerów, którzy myślą, że są bezpieczni.

  31-01-2012, 23:00

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Kierchu

  1138:

  Nie ma proxy powiadasz synuś?
  http://hidemyass.com/proxy-list/


  Jak sama nazwa mówi "ukryj moją dupę". Coś koło tysiąca, może więcej (?) darmowych i mnóstwo anonimowych adresów proxy, aktualizowanych co kilka sekund. Kiedyś było proxysamir.ru, ale się skończyło, bo teraz chcę żeby im płacić - złodzieje!
  Żadne transparentne, tylko dużo anonimowych jest, tylko trzeba umieć szukać.

  Także naucz się szukać a potem się wypowiadaj :-)

  Wolność dla wymiany plików, także programów komercyjnych, a policja niech łapie złodzieji, bandytów i kiboli stadionowych!

  31-01-2012, 23:15

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Kierchu

  Nigdy nie korzystałem z filmyhd.net, ale wiadomość o zamknięciu kolejnej strony udostępniającej takie rzeczy wręcz ZASMUCIŁA mnie wielce!!!

  Kto następny? Chomikuj, a może kinomaniak.tv, gdzie na jedno kliknięcie można obejrzeć każdy wielki hicior kinowy? (tylko w marnej jakości niestety... więc to nie oryginał, więc nie dotyczą go prawa autorskie!)

  Pluję w mordę temu, kto odpowiada za zamknięcie strony do bezinteresownej wymiany plikami komercyjnymi! Pluję samą zieloną flegmą! Dla mnie taka osoba jest gorsza od pedofila... Rząd USA gorszy od pedofili - urwać im penisy powoli, żeby cierpieli i zobaczyli jak to jest zabierać ludziom wolność i możliwość wymiany plikami.

  Na szczęście już trwa regeneracja internetu, który jak ta dżungla po pożarze się odradza i powstaną kilka razy lepsze metody na dzielenie się plikami i anonimowość jeszcze lepsza niż teraz i żaden rząd nie podskoczy, bo internauci i hakerzy są zawsze o krok do przodu przed frajerami z rządu i policji.

  31-01-2012, 23:20

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Kamil

  Nasz rząd chyba chce pokazać że nie potrzeba ACTA by ścigać internautów. Zamiast tego policja by się zabrała za poważne przestępstwa a nie nabijają sobie statystyki biednymi internautami, jak kiedyś pijanych rowerzystów ścigali.

  01-02-2012, 01:20

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • gluth
  m
  Użytkownik DI gluth (144)

  Chyba kolejny HUB DC++ padł. Czemu ludzie tego nadal używają?

  01-02-2012, 08:02

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Max
  [w odpowiedzi dla: ~Kierchu]

  "Wolność dla wymiany plików, także programów komercyjnych, a policja niech łapie złodzieji, bandytów i kiboli stadionowych!"

  Dla mnie ty jesteś złodziejem rozporządzającym cudzą własnością bez zgody właściciela. Swoją żonę tez tak pożyczasz znajomym?

  01-02-2012, 08:14

  Odpowiedz
  odpowiedz

RSS  
RSS