Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • ~Wojtek

  przedstawiciele stereo.pl kłamią prosto w oczy

  http://www.faceb(...)1&ref=nf

  ten sam produkt dostepny w dwóch stanach dostepności i z dwiema cenami standardowymi

  17-01-2012, 23:14

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Zie

  Też dałam się na to złapać, ale spodziewałam się takiej akcji, dlatego zrobiłam zrzut ekranu gdy próbowałam kupić "Steva Jobsa" o godz. 0.10 jeszcze z dostępnością 24h - mój kupon był nieaktywny!! później już kod był aktywny, ale za to książka z dostawą 48h. Pisałam do stereo i ta sama gadka, że oferta ciągle się zmienia i że może będę jeszcze miała szansę kupić tę książkę w cenie grouponu.

  17-01-2012, 23:35

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • autumnlover
  m
  Użytkownik DI autumnlover (108)

  Z góry przepraszam jeśli kogoś urażę, ale czytając tego newsa zdałem sobie sprawę że jednak jest "wyższy poziom ogłupienia" od "posiadania konta na Facebooku" i dobrowolnego podawania tej korporacji swojego numeru telefonu, fizycznych danych adresowych itp - tym "wyższym poziomem" jest nabieranie się na "zakupy grupowe".

  18-01-2012, 02:28

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Kaś
  [w odpowiedzi dla: ~Zie]

  Się, zrobiłam to samo,tylko ja polowałam na książkę Danuty Wałęsy.17 nagle termin realizacji zmienił się na 48h.mam nadzieje ze Stereo jakoś to załatwi!

  18-01-2012, 09:56

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~JUZ NIGDY

  NIESTETY polska to kraj oszustow i zlodzieji. Opinia dotyczy wlasciwie wszystkich firmy sprzedajacych po okazyjnych cenach. Oferty sa zmanipulowane, maja na krotko przed podniesione ceny, produkty sprzedawane NIEISTNIEJA i sa kupowane dopiero po realizacji ofert, zwykle tydzien lub pozniej ....a frajerzy, ktorzy je zakupili KREDYTUJA te zlodziejskie firmy swoimi pieniedzmi czesto i miesiac. Same produkty to nedznej jakosci chinskie podrobki nie warte nawet trzeciej czesci wplaconych kwot :((( Testowalam wszystkie tego rodzaju polskie firmy!! Przescigaja sie one w poziomie oszustwa i okantowania klienta jak moga !! Robia to na najrozniejsze sposoby. NAJCIEKAWSZE JEST TO, ze nasza rownie zlodziejska ojczyzna nic z tym szwidlowym interesem nie robi !!!!!! gdzie policja , prokuratura? Witac to wspolny interes !!!

  18-01-2012, 10:10

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~jagahaga

  Ja się "nie zrobiłam". Zamawiałam 2 książki z literatury dziecięcej, ich cena oraz status 24h został niezmieniony.

  24-01-2012, 14:27

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~likujdgjjxgn

  oszuści...! nie można było odebrać przesyłek w punktach odbioru w warszawie jak i w siedzibie firmy do 20.01, gdyż żadnych paczek tam nie było... kłamcy i oszuści! Nie da się dokonac żadnego rozsądnego zakupu z kuponem, gdyż status "24h" w chwili obecnej ma może z 5% asortymentu - sa to same słabizny, które zalegają na magazynie. Uniemożliwiono zakup fajnych pozycji poprzez zmiane statusu wysyłki na 48h i więcej - uniemożliwia to wykorzystanie kuponu. Nie wspominając o tym, że ceny podnieśli w niektórych przypadkach nawet o 100%!

  25-01-2012, 00:23

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~anonim
  [w odpowiedzi dla: autumnlover]

  Kupowałem w tym sklepie indywidualnie i sytuacja jest taka sam. A tak na marginesie czy chcesz powiedzieć że nie posiadasz konta w banku i karty płatniczej? Jeśli jednak posiadasz to twoje dane i tak krążą...

  14-02-2012, 10:41

  Odpowiedz
  odpowiedz

RSS