Komentarze:

 • ~złośliwy_typ

  Witam
  Czy dalej obowiązuje reguła,że słowa Microsoft i security nie powinny występować blisko siebie ? :))

  02-10-2009, 17:00

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~przemo_one

  no jak jest darmowy, to moze zdobyc rynek :)

  02-10-2009, 11:39

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • Cardill
  m
  Użytkownik DI Cardill (922)

  Odinstalowałem - za dużo zżerał procesora :(

  01-10-2009, 22:31

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~anonim
  [w odpowiedzi dla: ~asd]

  ~asd

  I żeby nie było że jestem fanboyem MS pisze z OSX, ale chodzi o to że wystarczy mieć odpowiednią wiedzę żeby wiedzieć że Windows jest całkiem dobrym systemem.

  Chyba trzeba być idiotą by tak myśleć i mieć zamydloną głowę, proszę bardzo zainstaluj sobie system zrób aktualizacje, nic więcej i surfuj sobie po internecie na ie8.

  01-10-2009, 15:30

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany

  Zgadzam się z przedmówcą - bezpieczeństwo Linuksa wynika z jego organizacji. W XP nawet użytkownik z ograniczeniami ma za dużo możliwości popsucia czegoś - z drugiej strony gdy się chce wykonać prostą aktualizację programu trzeba się wylogowywać i zalogowywać jako admin. Z drugiej strony instalator od dowolnego programu ma prawie nieograniczoną władzę nad systemem. Pliki programów mogą się znaleźć w tabunach miejsc i po deinstalacji często nadal się je znajduje mimo zaznaczenia opcji "wyrzuć wszystko". Do tego pomysł żeby w trakcie aktualizacji formant Active-X na stronie internetowej sprawdzał zawartość komputera i na tej podstawie decydował o niezbędnych poprawkach jest zwyczajnym proszeniem się o problemy. Mechanizm już jest gotowy - trzeba tylko przekonać system, że strona z trojanem jest "zalecaną aktualizacją"...

  01-10-2009, 14:05

  Odpowiedz
  odpowiedz


Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.