Komentarze:

  • ~Krecik

    GG jest dobre ale juz przesadzają ze wszystkim jak GaduAir Mobilne GG co najlepsze zarabiaja i kradna jak cholera ludzie wydaja po kilka zlotych by przedluzyc konto mobilnego gg i nic biuro obslugi nie odbiera a na maile tez nie odpowiadaja to jest jawne okradanie ludzi nie sadzicie tak? Trzeba cos z tym zrobic bo ekipa gg nic nierobi by naprawic to

    14-07-2009, 10:44

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~DI_USER

    @WhizzKid

    "może w końcu GG zacznie przypominać komunikator?"

    Zacznie?!
    On od samego początku powinien być "komunikatorem". Jeszcze w miarę ten protokół mają ale też dupny.

    A się przesiadłem z GG na Jabbera i dobrze na tym wyszedłem. Mam drugie na GG ale działa jako PAGER (to znaczy wiadomości tylko przychodzą, ja już na gg nie odpisuję). Do rozmów używam tylko Jabbera.

    14-07-2009, 09:59

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • WhizzKid
    m
    Użytkownik DI WhizzKid (275)
    [w odpowiedzi dla: ~Esc]

    Tak a propos przedszkolaków: "bezproblemowo" i "nieodpalane" to łącznie 2 wyrazy, a nie 4.

    Swoją drogą - to są spełnione postulaty, o które użytkownicy tak zabiegali. Ciekawe, ciekawe - może w końcu GG zacznie przypominać komunikator?

    13-07-2009, 20:51

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Esc

    Witam, Nigdy nie miałem kontaktu z programem GG (może i dobrze) jednak konto jedno gg mam. Od samego początku siedzę na linuxach i teraz siedzę na Debianie, również używam Pidgina. Jestem bardzo zadowolony bo jako programista muszę się kontaktować z ludźmi którzy używają różnych protokołów. Bardzo ładnie zrobiony interface, bez problemowo (nawet dla przedszkolaka powinien być prosty), nigdy nie zawiódł.

    A tak na marginesie to linuxiarze mają w co grać. Ja używam CEDEGA i Wine odpalam wiele gier dla umilenia czsu i mini turnamentów w sieci. Quake 4, Need for Speed : Underground 2, Stronghold Krucjata Extreme, Counter Strike 1.6 i Source, StarCraft, no i emulatory Nintendo64 i PlayStation specjalnie dla linuxa (nie odpalane z pod emulatorów windowsa).

    13-07-2009, 19:09

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~MasterMatan

    @gotar

    Ma grać i to w wiele gier, Wine się kłania... Cedega się kłania... emulatory się kłaniają...

    Jak się nie zna to się nie odzywa.

    13-07-2009, 18:55

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy