Komentarze:

 • freelancer_lot
  m

  Chociaż fakt, że niektóre formy reklamy w Internecie również irytują swą nachalnością, gdy serwis/reklamodawca nie zna umiaru. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu ;)
  -------
  PlamyNieDamy.pl - freelancer to nie agencja reklamowa / Poznań

  28-09-2010, 01:24

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • freelancer_lot
  m

  Internet rozpowszechnił się jak szalony i jako medium zdominuje codzienne życie. Już teraz nie ogranicza się tylko do komputerów osobistych, ale wkracza do komórek (a każdy chyba jakąś posiada). Ponadto reklama w sieci to nie tylko banery reklamowe czy ogłoszenia w serwisach. W ostatnich latach coraz większą popularność zyskuje pozycjonowanie stron internetowych. Bez wątpienia należy stwierdzić, że Internet jak i reklama w nim przez najbliższe lata będzie się zdecydowanie rozwijać (oferując nowe standardy wraz z opracowaniem nowych technologii jak i wzrostem szybkości połączenia z siecią przez przysłowiowego Kowalskiego).
  Co do reklamy mobilnej...
  1. Reklama drukowana rozlazła się po ulicach niczym karaluchy - jest tak nagminna i nachalna, że traci na skuteczności (ciężko przykuć uwagę potencjalnego klienta).
  2. Reklama drukowana nieuchronnie będzie wypierana przez nowe medium umożliwiające estetyczną, animowaną reklamę z telewizyjną jakością grafiki.
  3. Zapewne jeszcze nie zaniknie w najbliższych kilkunastu latach, jednak na ulicach coraz częściej widać jak miejsce drukowanych billboardów zajmują animacje reklamowe.
  ___
  http://www.PlamyNieDamy.pl

  28-09-2010, 01:17

  Odpowiedz
  odpowiedzpit 37


Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.