Heyah: Jedna cena w Polsce i za granicę

27-10-2008, 16:11

"Równa Taryfa" to nowa oferta Heyah, w której klienci sieci będą mogli dzwonić w Polsce i za granicę w jednej cenie.

Jedna, równa stawka, skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych użytkowników Heyah, to 44 grosze za minutę połączenia do sieci komórkowych (z wyjątkiem operatora P4 Sp. z o.o. – 79 gr) i stacjonarnych w Polsce, Unii Europejskiej oraz do innych wybranych krajów, wśród których znajdują się m.in. Islandia i Norwegia.

Koszt wysłania jednej wiadomości SMS, skierowanej na numer krajowy sieci komórkowej, wynosi 14 gr, natomiast MMS - 40 gr. Korzystanie z internetu w telefonie będzie kosztowało 2 grosze za 100 kB.

Użytkownicy Heyah mogą sami zdecydować, czy chcą korzystać z dotychczasowej oferty nazywanej „Taryfą Multipakiet”, czy z nowej „Równej Taryfy”. Każdy klient może dwukrotnie dokonać bezpłatnej zmiany, każda następna to koszt 5 zł. Aktywacja „Równej Taryfy” dla dotychczasowych użytkowników odbywa się poprzez wybranie na klawiaturze telefonu kodu *100*1*1# i wciśnięcie klawisza połączenia. Zmiana taryfy potwierdzana jest SMS-em.

W obu taryfach nadal obowiązują oferty specjalne na połączenia międzynarodowe. Heyah wprowadzi nową taryfę jutro, 28 października br. Szczegóły na stronie:

heyah.pl


Źródło: informacja prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag plany taryfowetag Heyah
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy