Wymarzone mieszkanie – jaki styl wybrać?

22-01-2018, 09:21

Wymarzone mieszkanie to często nie to miejsce, w którym aktualnie mieszkamy. Wynajmowana kawalerka, dom rodzinny czy po prostu pokój w pewnym momencie życia każdego z nas to zdecydowanie za mało. Nie tego potrzebujemy, nie o tym marzymy. Własne M4 kupione za własne, zwykle ciężko zarobione pieniądze lub kupione za jeszcze cięższy do spłacania kredyt to mimo wszelkich przeciwności losu, jest tym czego pragniemy!

mieszkanie - materiał jednorazowy

Kiedy w końcu dopniemy swego i przekraczając prób możemy zanucić słynny tekst ,,mój jest ten kawałek podłogi” pojawia się kwestia urządzenia własnego mieszkania. Mnogość portali i opisywanych w nich stylów może przytłoczyć, jednak mimo wszelkich cennych modowych wskazówek warto postawić na swoim i urządzić się tak jak lubimy.

Jeśli jesteś miłośnikiem przytulnych wnętrz to z pewnością Twoje codzienne otoczenie powinno zawierać elementy stylu skandynawskiego, prowansalskiego, gdzie dominują łagodne kolory i drewniane dodatki. Osobom o minimalistycznych zapędach dedykowane są wnętrza urządzone w stylu modernistycznym biało czarne, lekkie, wykorzystujące naturalne elementy typu marmur czy inne tego rodzaju surowce.

Kupując płytki, wybierając podłogę i kompletując meble oraz dekoracje konieczne pamiętać należy o firanach i zasłonach, które co prawda należą do elementów ozdobnych ale też są funkcjonalnym elementem waszych wnętrz. Przykładając się do wybrania odpowiednich materiałów i krojów dekoracji okiennych warto skorzystać z doradztwa specjalistów. Tego typu pomoc w projektowaniu aranżacji okiennych oferuje salon firmowy ANWO, gdzie można nie tylko wykonać projekt ale także zamówić szycie na określony wymiar firan, zasłoń, zazdrostek oraz innego rodzaju elementów zdobniczych okien.

Warto pamiętać, że styl wnętrza musi ze sobą współgrać. Decydując się na minimalizm trudno wyobrazić sobie szykowne,wielowarstwowe zasłony i odwrotnie – planując pokój w stylu glamour nie pozostawiajmy okna osłoniętego jedynie prostą roletą okienną. Nie oznacza to, że stylów nie można łączyć, a wręcz przeciwnie. Jednak we wszystkim należy zachować dobry gust i użyć wyobraźni oraz odrobinę kreatywności.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.