Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Dlaczego wybrać Trip2Bike szukając rowerów w Szczyrku?

06-05-2024, 08:00

W Szczyrku, malowniczej miejscowości w Beskidzie Śląskim, nie brakuje osób chcących korzystać z dobrodziejstw górskiego krajobrazu. Podziwiać można go w czasie pieszych wycieczek, jak również z siodełka jednośladu. Wielu turystów nie posiada jednak roweru przystosowanego do jazdy w trudnych warunkach, bądź nie ma możliwości jego transportu. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi największa wypożyczalnia rowerów w Szczyrku - Trip2Bike.

Dlaczego wybrać Trip2Bike szukając rowerów w Szczyrku?

Zaufanie klientów

Trip2Bike to najdłużej działająca i największa wypożyczalnia rowerów w Szczyrku. Na rynku rowerowym istnieje już przeszło kilkanaście lat. Posiada więc odpowiednie doświadczenie w branży turystycznej w obszarze wypożyczania jednośladów. Przez cały czas swojego funkcjonowaniaTrip2Bike zdobywa zaufanie klientów, o czym świadczą dziesiątki pozytywnych opinii w internecie oraz referencje od dużych, powszechnie znanych firm.

Rowery dla każdego

W swojej ofercie Trip2Bike posiada kilkadziesiąt modeli rowerów znanych marek, tj: Focus, Haibike i Kross o różnych rozmiarach i przeznaczeniu. Do wyboru są następujące rodzaje jednośladów:

  • rowery elektryczne górskie full - z silnikiem i dwoma amortyzatorami, przeznaczone do jazdy po górach,
  • rowery elektryczne górskie hardtail - z silnikiem i jednym amortyzatorem, przeznaczone do jazdy po asfalcie i szutrach,
  • rowery górskie MTB full - bez wspomagania elektrycznego, z dwoma amortyzatorami, idealne do tras enduro,
  • rowery górskie MTB hardtail - bez wspomagania elektrycznego, z jednym amortyzatorem, idealne na spokojne wycieczki po Szczyrku.

Ponadto, w wypożyczalni dostępne są modele dziecięce marki Haibike w różnych rozmiarach. Wybór roweru uzależniony jest od trudności trasy, jaką chcemy pokonać - przed wypożyczeniem warto zapytać o radę pracownika, który pomoże dobrać odpowiedni jednoślad.

Ceny na każdą kieszeń

Wypożyczalnia Trip2Bike cieszy się dużą popularnością wśród turystów także z uwagi na atrakcyjne ceny. Zależą one od rodzaju roweru oraz od tego, na jak długo chcemy go wypożyczyć. Przykładowo, cena wypożyczenia roweru górskiego MTB full na jeden dzień to 180 zł, natomiast roweru MTB hardtail - 70 zł. Nieco droższe są jednoślady ze wspomaganiem elektrycznym - za jeden dzień roweru elektrycznego full zapłacimy 260 zł, natomiast roweru elektrycznego hardtail - 200 zł. Nie są to jednak wygórowane kwoty biorąc pod uwagę jakość, jaką zapewnia wypożyczalnia. Wszystkie rowery są regularnie serwisowane oraz poddawane dezynfekcji po każdym użytkowniku, dzięki czemu można mieć pewność, że wycieczka przebiegnie bezpiecznie. Ze szczegółowym cennikiem można zapoznać się na stronie https://www.wypozyczalniarowerowszczyrk.pl/cennik

Jak wypożyczyć?

Rower zarezerwować można na kilka sposobów:

  • stacjonarnie, w siedzibie Trip2Bike pod adresem ul. Grzybowa 1, 43–370 Szczyrk
  • telefonicznie: +48 609 005 040
  • e-mailowo: kontakt@wypozyczalniarowerowszczyrk.pl

Wypożyczając rower, należy pamiętać o tym, aby zabrać ze sobą dowód osobisty. Ponadto, przed rozpoczęciem jazdy, każdy użytkownik musi przejść obowiązkowy instruktaż i zapoznać się z obsługą roweru. Pracownicy, doświadczeni cykliści znający Szczyrk od podszewki, służą również radą w kwestii wyboru szlaku - przed wynajmem roweru warto najpierw przedstawić swoją przybliżoną trasę, co pomoże wybrać dostosowany do niej jednoślad.

W ofercie wypożyczalni znajdują się także kaski (full face i MTB), ochraniacze i foteliki rowerowe dla dzieci. Jeżeli nie posiadamy własnego sprzętu, warto je wypożyczyć, aby zagwarantować sobie i najbliższym bezpieczną jazdę.

Szczegółowe informacje o ofercie Trip2Bike można uzyskać na nowoczesnej stronie internetowej wypożyczalni pod adresem https://www.wypozyczalniarowerowszczyrk.pl/ oraz w social mediach.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *