Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Jak sprawić, by każde święto było słodsze dzięki spersonalizowanym słodyczom?

30-04-2024, 15:17

Święta już niebawem, dlatego nic dziwnego, że firmy poszukują nowych, świeżych pomysłów na wykorzystanie potencjału do promocji swojej marki. Spośród wielu pomysłów znajdziemy jednak ten, który zapewni nam sukces - personalizowane słodycze z logo firmy.

Jak sprawić, by każde święto było słodsze dzięki spersonalizowanym słodyczom?

W jaki sposób wykorzystać święta do promocji swojej firmy? 

Święta, czy to Wielkanocne, czy Bożego Narodzenia to dla wielu czas zadumy, spokoju czy wyciszenia się. W wielu branżach to jednak szczyt sezonu, w którym staramy się wykorzystać wszystkie zabiegi, by nie tylko sprzedać więcej, ale także pokazać się z dobrej strony, wzbudzić zaufanie klientów czy nawiązać pozytywną relację z nimi.

Działania marketingowe naszej firmy wcale jednak nie muszą być nastawione na zysk. Coraz bardziej świadomi konsumenci zwracają uwagę na to, w jaki sposób poszczególne marki kierują swoją strategią marketingową w wyjątkowym czasie świąt. Czy nie lepiej, zamiast agresywnej polityki sprzedażowej, pokazać ludzką twarz i po prostu podarować naszym klientom drobny upominek? Taki zabieg przyniesie znaczne lepsze efekty, a personalizowane upominki reklamowe sprawią, że klienci w przyszłości spoglądną na nas znacznie łaskawszym okiem. 

Personalizowane gadżety - na co zwrócić uwagę?

W jaki sposób zrobić wrażenie na klientach, wykorzystując gadżety reklamowe podczas okresu świątecznego? Przede wszystkim musimy wybrać odpowiednie produkty. Tutaj pojawia się podstawowy problem - bardzo trudno trafić w gusta wszystkich. Szukając idealne rozwiązania, powinniśmy przede wszystkim stawiać na uniwersalność. Czy są takie produkty, które sprawią przyjemność wszystkim? 

Kolejna kwestia to jakość i forma prezentacji upominków. Jeśli zainwestujemy w upominki promocyjne niskiej jakości, ta automatycznie będzie kojarzyć się także z naszymi produktami i usługami, co sprawi, że taką inicjatywą osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. A zatem upominki trafiające w gusta wszystkich, cechujące się wysoką jakością. Odpowiedź może być jedna - krówki z logo naszej firmy. 

Słodycze reklamowe - doskonały sposób na upominki dla klientów

Słodycze reklamowe od lat stanowią optymalne rozwiązanie, w którym koszty inwestycji w taką formę reklamy zwracają się błyskawicznie. Dlaczego? Ze względu na niską cenę. Krówki na zamówienie zawierające logo naszej marki na opakowaniu to bardzo efektywny sposób na to, by małym kosztem zrobić doskonałe wrażenie na klientach, którzy robią u nas zakupy. 

Od dawna już przyjęło się, że bezpłatne upominki, nawet te najdrobniejsze wywołują u klientów radość i wdzięczność. Kultura obdarowywania się prezentami na tyle mocno weszła nam w krew, że podświadomie staramy się odwdzięczyć. W przypadku upominków firmowych forma rewanżu może być tylko jedna - kolejne zamówienie w naszym sklepie. Dlatego też szukając idealnego sposobu na wyrażenie wdzięczności, wzbudzenie zaufania lub nawiązanie relacji, rozważmy zakup pysznych krówek firmowych. 

Jak wykorzystać słodycze w działaniach marketingowych? 

W jaki sposób możemy wykorzystać słodycze marketingowe, takie jak krówki z logo w naszych działaniach promocyjnych? W tym właśnie tkwi prawdziwa siła słodyczy promocynjych - mogą być wykorzystane w dowolnych aktywnościach.

Przede wszystkim jako słodki poczęstunek podczas wszelkiego rodzaju eventów - targów branżowych, konferencji z naszym udziałem czy innych wydarzeń, podczas których mamy możliwość pokazać ofertę naszej firmy. Słodki poczęstunek świetnie sprawdzi się w roli zachęty do podejścia i porozmawiania z przedstawicielem firmy. To jednak tylko jeden przykład, w jaki wykorzystać krówki z logo. Równie dobrym pomysłem jest dodawanie ich do zamówień klienta, jako forma podziękowania za złożenie zamówienia, za bycie z nami i za zaufanie, które klient pokłada w naszych działaniach.

Słodkie krówki z logo mogą być także formą drobnego doceniania pracowników, którzy w kuchni biurowej znajdą darmowe słodycze, którymi mogą się częstować. Takie właśnie gesty budują relację, wzmacniają wizerunek firmy jako tej, która nie wykorzystuje świąt w bezwzględny sposób, a raczej korzysta z możliwości do podarowania czegoś innym. Z takim podejściem nasza firma będzie rosnąć w duchu zdrowego podejścia do marketingu. 

 

Foto i treść: materiał partnera


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *