Nowoczesne modele długopisów reklamowych Kalido

06-03-2019, 08:35

Kalido to nowoczesny długopis, który stanowi jedną z ciekawszych propozycji dla osób chcących skorzystać z porządnych gadżetów reklamowych.

mat partnera

  1. Co wyróżnia długopis Kalido na tle pozostałych modeli?
  2. Czy reklama na długopisach jest skuteczna?

Wybierając proponowany model nie tylko uda się obniżyć koszty związane z reklamą i marketingiem, ale też zyska się gadżet, który z pewnością spodoba się klientom.

Co wyróżnia długopis Kalido na tle pozostałych modeli?

Długopis Kalido posiada bardzo ciekawy design, który charakteryzuje się oryginalną obudową. Ten minimalizm przyciąga spojrzenia i sprawia, że wiele osób od razu zauważa jego smukły kształt. Długopis ma mechanizm przekręcany. Zdaniem osób, które miały już styczność ze wspomnianym długopisem jego największymi atutami są prosty, ale zarazem nowoczesny design i bardzo atrakcyjna cena. Warto również wspomnieć o tym, że Kalido oferowany jest w szerokiej gamie kolorystycznej, która obejmuje 16 kolorów. Dzięki możliwości niestandardowego łączenia kolorów daje to aż 256 różnych wariantów kolorystycznych. Pomimo przystępnej ceny, długopisy Kalido charakteryzują się wysoką jakością. Udało się ją uzyskać dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiału (ABS). Dodatkowo produkcja długopisów odbywa się w Polsce, co przekłada się na wyższe standardy produkcyjne niż w przypadku długopisów sprowadzanych z Chin.

Zamawiając długopisy reklamowe można zastosować jedną z wielu form znakowania (między innymi tampodruk, sitodruk, nadruk UV lub naklejkę epoksydową), dzięki czemu firma ma możliwość zrealizowania każdego zamówienia, niezależnie od tego czy chce się umieścić na długopisach swoje logo, informacje o ofercie lub inne napisy. Z dodatkowymi informacjami na temat tych gadżetów reklamowych można się zapoznać na stronie dostawcy https://www.adpen.com.pl/oferta/dlugopisy-reklamowe/dlugopisy-z-nadrukiem/kalido-solid/.

Czy reklama na długopisach jest skuteczna?

Odpowiedź na pytanie o skuteczność takiej formy reklamy jest oczywista - gdyby długopisy z nadrukiem rozdawane klientom i kontrahentom nie przekładałyby się na zwiększenie sprzedaży, to nie byłyby tak chętnie wybierane zarówno przez małe firmy jak i największe korporacje. Warto również pamiętać, że cenę długopisów można dodatkowo obniżyć, jeżeli tylko klient zdecyduje się od razu zamówić większy nakład. Jeżeli jednak na początek wolisz sprawdzić jak w praktyce będzie się pisało tymi długopisami, to minimalny nakład zamówienia wynosi zaledwie 100 sztuk. Warto więc od niego zacząć i samemu przetestować możliwości długopisów z serii Kalido.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytaćfot. peshkov
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: