
Pomyślmy... Udostępnią: "Sami swoi", "Jak rozpętałem II WŚ", "Rejs" i kilka tysięcy odcinków "Klanu" LOL
skoro płacę abonament telewizyjny to chcę mieć dostep do wszystkich programów za darmo, a nie tylko do TVP. Nie lubię TVP jest staro szare i konserwatywne w porównaniu do innych stacji. Jedyny plus to brak reklam podczas trwania filmu. Ale też bez jaj, z czym do ludzi, same powtórki.
Osobiście polecam wyrzucić TV ( w sensie kablówka, satelisty) za okno to już relikt.
Jeżeli ja mam tylko do oglądania filmów bluray,dvd a nie mam podciągniętej telewizji to co też mam płacić bo mam telewizor ? Bez jaj. Ewidentnie szukają kasy na imprezę.
Takie rozwiazanie ma sens, ale nie zmienia faktu, ze:
- obowiazkowy abonament to absurd
- zapewne bedzie to dzialac z "jedynym slusznym systemem", a pliki pomocy beda dostepne w "jedynym slusznym formacie", a i - nie daj boze - zastosuja Silverlight ... :/
- nie zgadzam sie z panem Braunem w kwestii powszechnego wprowadzania odplatnosci w internecie. Byc moze jego swiat jest w calosci odplatny, moj jest *wolny*.*
*Pan Braun moze sie przeniesc do "internetu premium", jesli takowy powstanie i tam sobie placic za odslone kazdej strony. Nie mam nic przeciwko temu, niechze tak uczyni. Nie zycze sobie tylko, zeby ktos forsowal na mnie swoj zamkniety, antywolnosciowy swiatopoglad.
Obowiazek jest nie tylko w polsze, ale np. w uk masz mozliwosc nieplacenia, nawet jesli masz w domu tv, wystarczy zglosic, ze np. ogladasz tylko dvd i grasz na konsolach. Jesli masz np. tylko komp. bez karty tv i nie ogladasz relacji na zywo to rowniez nic nie musisz placic. Radio w uk bezplatne.
W niektórych krajach jest płatne, w innych nie. Czemu mamy brać wzorce akurat z tych płatnych?
U nas niestety podatek obowiązuje też od radyjek. Wszelkich sprawnych. Nawet tych, które ma się niechcący w telefonie, budziku i czym tam jeszcze. I to jest durne i nikt jakoś tego nie wyciąga w publicznych rozmowach.
dokladnie, jakim prawem maja "pobierac oplaty" za tresci nie stworzone przez siebie.
Jaka prostacka i chamska metoda na wyludzanie pieniedzy!!!!!!!!!!!
Chca udostepniac darmowe tresci TVP, w czym problem stworzyc serwisy dostepne oplacajacym abonament?

Jak będzie działało w Mplayerze i VLC, bez debilnych wtyczek z zamkniętym kodem - czemu nie...


© 1998-2026 Dziennik Internautów Sp. z o.o.