Bywam tam bardzo mocno sporadycznie, i niestety jakość spadła przez kilka lat. Obecnie tylko na reklamówkach to jedzenie wygląda znośnie, bo to co dają w pudełku mocno odbiega od tego co się zamawia. Dużo papieru, dużo śmieci. Nie rozumiem ludzi jedzących tam codziennie.

4 sekendy czterema sekundami ale nie mówi się o obniżeniu kosztów, osoba która w tym czesie odbierała zamówienie będzie mogła robić co innego.
O jakość MC nie ma co sie wypowiadać , chyba wszyscy zdają sobie sprawę że to 'śmieciowe jedzenie' , ale to tak samo jak z papierosami wszyscy wiedzą że są szkodliwe a palą.
W MC przecież kawałka mięsa nie uświadczysz to co tam podają to pomielone papki w panierce

Super, jeszcze więcej kilkuletnich dzieci wyglądających jak mini ludziki Michelin będzie...
Tia... Kilka milionów ładnie wygląda w statystykach,w przeciętnej kolejce kilku/kilkunastoosobowej jak ktoś czeka parę minut to go te 40 sekund nie zbawi,a terminale mają zwyczaj się zawieszać (to TYLKO sprzęt jak każdy inny i TYLKO soft jak każdy inny). Szefostwo zakłada,że klienci będą znali perfect obsługę terminali ? :)
ps.Podobna akcja jest też wprowadzana w którymś z Warszawskich hipermarketów (testują stoiska samoobsługowe)
"będzie mogła robić coś innego"
Pewnie. Będzie mogła iść po zasiłek albo żebrać na ulicy.
LOL, przeciez oni od poczatku swego istnienia traktuja ludzi jak terminale, wiec roznica bedzie symboliczna ...
A generalnie mowi sie na to zwykle "wyzysk pracownika". Terminal elektroniczny nie marudz i nie oczekuje ludzkiego traktowania, bo nie jest czlowiekiem.
Ciekawe co teraz powie ten dumny z siebie i swojego stanowiska Pan Prezes z reklamy McD's?
"[...] a teraz terminale mowią do mnie PANIE PREZESIE "
Co do jakości jedzenia w McD - co by o nich nie mówić, przynajmniej człowiek ma pewność że się nie zatruje ;) Mają swoje standardy i bardzo rygorystycznie ich przestrzegają.
Zaś jeśli chodzi o terminale - to jakaś kpina :) Kasjerzy teraz używają kas na korbkę? Nie - używają właśnie terminali. Twierdzenie że klient bywający sporadycznie w McD obsłuży ten terminal szybciej niż pracownik to bzdet tak niesamowity że szkoda gadać :) Nawet gdyby było menu z zestawami na pierwszym ekranie, i gdyby obsługa była sprawna - to każda osoba która będzie chciała coś mniej typowego, zapcha kolejkę tak że wszelkie potencjalne zyski w czasie diabli wezmą :)
Krótko mówiąc: mogliby szczerze powiedzieć że chodzi o koszty, a nie gadać bzdury o szybszej obsłudze.
BTW. Panie kierowniku a nie panie prezesie.
No chyba że mówimy o różnych reklamach ;)


© 1998-2026 Dziennik Internautów Sp. z o.o.