Komentarze archiwalne

do: Pakiet telekomunikacyjny przyjęty - co z prawami internautów?

Komentarze archiwalne
  • ~Peyo

    Nie miałem internetu przez czterdzieści lat - mogę go nie mieć nadal :( Ale jęsliliczą na to ,że będe kupował filmy czu muzyke za takie pieniadze jak teraz to się przeliczą :) NIGDY ! Szlag trafi wasze firmy ! Na mnie nie zarobicie ani złotówki !
    Powodzenia w ściganiu :)

    16-01-2010, 11:35

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~jerzyn

    Ciekawe tylko kto będzie bronił praw polskich internautów,polscy politycy słuchają tego "głosu" z Brukseli jak świnia grzmotu i nawet nikt się nie zająknie o prawach internautów , z Anna S. na czele (-:

    29-11-2009, 18:21

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Grzeczny
    [w odpowiedzi dla: ~handlarz starzyzną]

    To najlepsze pytanie w odpowiedzi na debilizm europosłów! Szkoda, że jakakolwiek odpowiedź nie może być równe celna :-(((

    26-11-2009, 18:32

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • gotar
    m
    Użytkownik DI gotar (243)
    [w odpowiedzi dla: ~Killer]

    A jak odłączy i drugi i trzeci, to będziesz płacił jednocześnie 4 abonamenty? Bo odłączenie tym trybem nie powoduje rozwiązania umowy, więc albo dalej płacisz na tyle, na ile masz lojalkę, albo karę umowną za przedterminowe.

    26-11-2009, 14:51

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Killer

    Ja mam pytanie jak można w dzisiejszych czasach kogoś odciąć od internetu ??? Jak nie jeden dostawca to inny podłączy . Będzie nadzór domowy

    25-11-2009, 23:26

    Odpowiedz
    odpowiedz


Najnowsze Programy

Serwisy specjalne:
Wydarzenia: