Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

  • Jurgi
    Użytkownik DI Jurgi (1377)

    [quote]Reklama na Gazeta.pl ma być wartościowym elementem strony, która nie wywołuje odruchu zamknięcia - zapewniają przedstawiciele portalu.[/quote]
    Mchacha, pewnie, będzie wywoływać odruch „już więcej tu nie wrócę”.

    [quote]a swoją atrakcyjnością wizualną będą współgra z wysokiej jakości treścią obok której będą pokazywane[/quote]
    Bchecheche, wyborcza.pl i treść wysokiej jakości: http://my.op(...)y-gazeto

    18-08-2009, 18:47

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~hgfh

    ciekawe jak reklama na pół ekranu ma nie wywoływać odruchu zamknięcia

    18-08-2009, 19:37

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~jacek
    [w odpowiedzi dla: ~hgfh]

    u mnie zawsze jest to odruch do klikania ikony adblocka :)

    18-08-2009, 21:58

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~kthulu

    Ale papka, powinna być opatrzona podtytułem reklama reklam. Te agresywne formy reklamowe i debilizm w komentarzach sprawiły, że od kilku lat nie zaglądam na onet. Ciekawe na czym będzie polegać dotarcie, do użytkownika, który zrezygnował z danej strony bo zaczęła budzić w nim niesmak. Może o tym pomyślcie, myślenie boli tylko na początku, potem musk się przyzwyczaja:-)

    19-08-2009, 08:24

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Michał Gwiazdowski

    Ciekaw jestem ilu z krytykujących widziało zastosowanie tej reklamy na wyborcza.pl (anyone?), bo jeśli ten flash z zegarkami Tagheuer was drażni to co nie drażni, jest w ogóle taka reklama której nie zjedziecie?

    @~jacek - to świetnie, skoro adblock to takie fajne urządzenie to namów wszystkich znajomych, w ten sposób koniec końców te treści znikną z sieci. Bo nikt za nie zapłaci

    19-08-2009, 16:47

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Michał Gwiazdowski
    [w odpowiedzi dla: Jurgi]

    ~Jurgi: Bchecheche, wyborcza.pl i treść wysokiej jakości: http://my.op(...)y-gazeto


    Bchecheche, linkujesz wszędzie tylko nie do wyborcza.pl

    19-08-2009, 16:50

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Maleszka

    Gó.. W..ta była dobra dopóki ja tam pisałem.

    19-08-2009, 17:54

    Odpowiedz
    odpowiedz
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy