Komentarze:

  • ~Vilk

    @Johnny - zmieniali kilka razy, na koncu powrocili wlasnie do tego przekierowania.

    29-07-2005, 18:19

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~johnny

    no tak sie sklada ze teraz tj. godzina 13:37 29 lipca 2005r. wpisujac opera.pl leci sie na strone o mozilli ;)) no to chyba jednak nie zmienili przekierowania

    29-07-2005, 13:37

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Vilk

    @Marek - dwie doby, stąd opoznienie w publikacji. To mało? W miedzyczasie NA PEWNO korzystali z netu, bo kombinowali z przekierowaniem domeny - najpierw zmieniajac je z ME na localhost, potem na sama Asvalie, aktualnie wogole wylaczyli przekierowania

    01-07-2005, 11:09

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany

    @Marek: widocznie zyjesz jeszcze w XX wieku..., bo w obecnych czasach e-mail jest takim samym narzedziem pracy jak telefon, a nawet ma nieco wieksza wartosc, gdyz trudniej potem oskarzyc kogos o przeinaczenia wypowiedzi.

    01-07-2005, 05:59

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Marek

    "Redakcja Dziennika Internautów wysłała więc (dwukrotnie) do agencji Asvalia zapytanie czy ta posiada jakieś plany co do zagospodarowania domeny."

    rotfl, sms-a bylo trzeba wyslac moze. Sprawa jest bardzo swieza, ile im daliscie czasu na odpowiedz? Gdybyscie chceili znac stanowisko to byscie sie pofatygowali do nich osobiscie albo np zadzownili czy cos takiego.

    01-07-2005, 00:33

    Odpowiedz
    odpowiedz
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy