Jak wybrać kubek na prezent?

22-07-2017, 08:00

Kubek to prezent uniwersalny. Każdy z nas ma jakiś ulubiony napój, który chętnie wypije w ładnym kubku. Oryginalny kubek otrzymany jako upominek ma moc poprawiania nastroju od samego rana.

Na rynku dostępne są różne rodzaje kubków o różnych kształtach i kolorach, z rozmaitymi wzorami, obrazkami i napisami. W wielu sklepach można także zamówić oryginalny kubek, który zostanie wykonany według naszego projektu. Ciekawym pomysłem będzie podarowanie bliskiej osobie kubka z naszym wspólnym zdjęciem. Taki przedmiot zawsze będzie wzbudzał ciepłe uczucia i przywoływał miłe wspomnienia spędzonych razem chwil.

Dobrym pomysłem jest także podarowanie komuś kubka związanego z jego zainteresowaniami. Jeśli osoba obdarowywana dużo podróżuje lub marzy o podróżach, wybierzmy kubek ze zdjęciem jakiegoś odległego miejsca. Osoba lubiąca zwierzęta z pewnością ucieszy się z kubka wyposażonego w jakich „zwierzęcy” akcent, jak na przykład uszy, mordka zwierzaka czy po prostu rysunek lub zdjęcie jakiegoś czworonoga.

Praktycznym pomysłem będą także kubki termiczne pozwalające na długo zachować ulubiony napój w odpowiednio wysokiej temperaturze. One również mogą być ozdobione w ciekawy sposób.

Kubek to też bardzo sympatyczny prezent od firmy dla klienta. Kubki reklamowe będą zawsze użytecznymi upominkami. Powinny być estetycznie i pomysłowo wykonane, aby klienci chętnie korzystali z nich na co dzień. Kubki reklamowe powinny mieć widoczne logo i nazwę firmy. Interesujące będzie także umieszczenie na nich przyciągającego uwagę hasła reklamowego. Kubek to gratis pasujący właściwie do każdego rodzaju przedsiębiorstwa.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą oferującą kubki reklamowe Side.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. Kasperskyfot. bongkarn
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Serwisy specjalne: