WOŚP gra na Naszej Klasie

07-12-2009, 08:57

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2010 roku. Już teraz jednak użytkownicy serwisu społecznościowego Nasza Klasa mogą przekazywać datki na rozwój polskiej onkologii.

W ubiegłym tygodniu Dziennik Internautów informował o uruchomieniu na Allegro aukcji WOŚP. Wesprzeć Orkiestrę można także w serwisie Nasza Klasa, kupując wirtualne serduszka sygnowane nazwą fundacji. Zakup przypomina zamawianie prezentów, które użytkownicy serwisu wysyłają sobie za pomocą specjalnego panelu.

Cała kwota uzyskana z wymiany serduszek zostanie przekazana na konto WOŚP. Chętni mogą wykupić także serduszko specjalne. Jest ono droższe, ale wraz z jego zakupem użytkownik zyskuje nową szatę graficzną swojego profilu. W serwisie aukcyjnym Allegro można natomiast licytować Eurogąbki - walutę Naszej Klasy - w postaci jak najbardziej realnych numizmatów.

>> Czytaj także: Allegro i WOŚP w walce z nowotworami

Nowym przejawem działań WOŚP na NK jest założenie oficjalnego profilu fundacji. Orkiestra korzysta też ze Śledzika, informując swoich sympatyków o bieżących aktywnościach.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku użytkownicy Naszej Klasy zebrali ponad 760 tys. zł na sprzęt medyczny z najwyższej półki.


Następny artykuł » zamknij

Apple wejdzie w streaming?

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy