Komentarze:

 • ~ZAWIEDZIONY_KLIENT

  Mnie również włączono usługę /halo granie/ bez mojej wiedzy. Stało się to około miesiąc temu, a dopiero dziś się o tym dowiedziałem, zwróciła na to uwagę osoba dzwoniąca do mnie. To czyste CHAMSTWO, NIEUCZCIWA PRAKTYKA, PODSTĘP, ANTYKONSUMENCKIE PODEJŚCIE. Odpowiedzialny jest za to top-management firmy ORANGE. Mam nadzieję, że firmę ORANGE spotka za to odpowiednia kara z urzędu (odpowiednio dotkliwa grzywna i zadośćuczynienie klientom w postaci przeprosin w ogólnopolskich dziennikach i na stronach internetowych). Oczywiste jest, że klienci zaczęli tracić zaufanie do tej firmy i zostanie ona ukarana także przez rynek (odejścia klientów korzystających do tej pory z usług tej firmy).

  W moich oczach ORANGE bardzo dużo stracił, natomiast do osób (tj. władze ORANGE), które są odpowiedzialne za ten jakże podły podstęp, nie mam kompletnie szacunku od chwili obecnej. Ludzie, którzy postępują w ten sposób, czyli z chciwości okradają swoich partnerów (tj. klientów), reprezentują w moich oczach MORALNE DNO. Rada nadzorcza powinna zrobić porządek w tej firmie, niezależnie od decyzji państwowych organów, które rozpatrują sprawę.

  19-04-2011, 23:07

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Joanna

  Uważam że to nieuczciwa praktyka, również włączono mi usługę halo granie bez mojej zgody. Na szczęście dzwoniąca do mnie osoba zwróciła na to uwagę. Tak naprawdę orange będzie tracić klientów ponieważ nie są konkurencyjni i zalewają mnóstwem reklam. Ja również planuje zmienić Orange.

  27-11-2010, 13:50

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~maciek

  A to jest ta sama usluga, ktora mozna wygrac w loterii orange teraz?

  06-07-2010, 16:38

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Normal

  Proponuję prawnikom przyjrzeć się umowom zawieranym przez cyfrowe platformy telewizyjne. Umowa zawierana jest na czas określony, zaś w Regulaminie okazuje się, że Umowa zostaje automatycznie przedłużona na czas nieokreślony jeśli Abonent nie złoży do Operatora stosownego wypowiedzenia na 30 dni przed końcem terminu wygaśnięcia Umowy. Dziwna rzecz by wypowiadać Umowę zawartą na czas określony.

  06-07-2010, 15:17

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~thommy18

  Idzie o operatora Globalconnect, który świadczy między innymi usługi dostępu do internetu na terenie Szczecina. Tego operatora też odradzam, jak i Orange. W erze miałem granie na czekanie ale mogłem to wyłączyć darmowym sms po 1 miesiącu lub korzystać dalej płacąc za tę usługę. I to uważam za uczciwe, ale firma Orange od niepamiętnych czasów niestety ma mało wspólnego z uczciwością.

  05-07-2010, 17:26

  Odpowiedz
  odpowiedzpit 37


Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.