Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • ~Lolek

  Niech się jeszcze zajmą dobre-programy.pl

  01-05-2012, 13:06

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Ping Ling

  "nabór chętnych odbywa się do 31 listopada br."

  To ten rok jest podwójnie przestępny? Najpierw 29 lutego, teraz 31 listopada? ;-)

  01-05-2012, 20:46

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • Anna
  k
  Redaktor DI  Anna (89)
  [w odpowiedzi dla: ~Ping Ling]

  Racja z tym listopadem, już poprawione :-)

  02-05-2012, 08:43

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~nękany..

  temat pobieraczka zaczyna być nudny... jak ktoś zapłacił to znaczy że jest zbyt ufny i łatwowierny żeby używać internetu. i sam powinien mieć do siebie pretensje. dla nękanych emailami jest usługa zwana "przenieś do spamu" która radzi sobie z mailami z pobieraczka znakomicie. i po temacie.

  podpisano: nękany artykułami o pobieraczku

  02-05-2012, 11:46

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~lakonik

  Ci pozywający pobieraczka to raczej ludzie którzy chcą ściągać z sieci nielegalne kopie oprogramowania, filmy i inne pirackie dane. Pozywają pobieraczka za 100 zł a sami okradają producentów oprogramowania i filmów.

  To tak jakby złodziej poszedł do sądu że dostał mandat za parkowanie przy sklepie który okradł.

  Jak widać, redakcja di24.com.pl bardzo lubi pisać o krzywdzie kradnących z sieci materiały chronione prawami autorskimi.

  Ja myślę że to wezwanie na 100 zł od pobieraczka to dobre lekarstwo na gówniarstwo kradnące czyjąś pracę nad produkcją programów i filmów.

  02-05-2012, 11:53

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~masakra

  Przepraszam bardzo, ale pobieraczek za to co udostepnia juz dawno powinien nie istniec!Dlatego to nie ofiary powinny sie bac,ale sam pobieraczek.Za własna glupote rowniez,mowie tutaj o regulaminie...sami pod soba kopia dołki,zero skromnosci!Kazdy dobrze szanujacy sie portal oraz szanujacy innego czlowieka nie naduzywa jego prywatnosci,a jesli chcesz cos pobrac lub zwyczajnie kupic mozesz zrobic to od razu, droga przelewu itp. pobieraczek zwyczajnie żeruje na człowieku. Załosne postepowanie.

  02-05-2012, 12:31

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~kapka

  ~masakra, niezły bełkot puściłeś. Poczytaj trochę książek i naucz się poprawną polszczyzną pisać. Po Twojej wymowie wnioskuję że egzamin gimnazjalny masz przed sobą.

  Dobrze że jest pobieraczek! Przynajmniej takie tłuki jak Ty oduczą się kraść materiały chronione prawami autorskimi z internetu. Jak mamusia lub tatuś po takim wezwaniu o zapłatę 100 zł strzeli przez łeb gimbusa to odnieche mu się ściągania piratów.

  Takie serwisy jak pobieraczek były są i będą. Niestety są poza polskim prawem i dlatego udaje im się udostępniać pliki. To że, ktoś udostępnia nielegalne pliki to nie znaczy że wolno je ściągać. Jakbyś nie kradł oprogramowania lub filmu chronionego prawami autorskimi nie dostał byś wezwania na 100 zł

  02-05-2012, 13:15

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~masakra

  kapka, alez prosze Cie bardzo zlituj sie .. a moze pracujesz w pobieraczku? Aha kapka nie ublizalam Ci wiec prosze o to samo. A co jesli ktos nie pobral zadnego pliku i nie ma zamiaru tego robic? No i gdzie deklaracja pobieraczka „Kwestia bezpieczeństwa ma u nas najwyższy priorytet – Główną zaletą Pobieraczka jest bezpieczeństwo – Naszymi priorytetami są rzetelność i jakość”…

  02-05-2012, 13:29

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~kapka

  Nie pracuje tam, tylko podchodzę do sprawy obiektywnie. Skoro nie chciał nic pobierać i nic nie pobrał to po co konto zakładał?

  Tym razem to Ty mi ubliżasz takim stwierdzeniem. Jeżeli ktoś zakłada konto na serwisie do pobierania plików to z pewnością nie w celu turystycznym tylko chce pokraść filmy, gry i muzykę.

  Druga sprawa, co ma piernik do wiatraka? Pozew zbiorowy ma iść za wezwania do zapłaty 100 zł a nie niewypełnienie zacytowanej przez Ciebie deklaracji. W tej deklaracji gwarantują Ci "bezpieczeństwo". Pewno tak jest, gdyż pliki są pobierane z serwerów zagranicznych i rzadko lub wcale dane podłączonych do serwera przekazywane są polskim śledczym.

  02-05-2012, 14:35

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~PRAWNIK
  [w odpowiedzi dla: ~kapka]

  kapka aż żal czytać co piszesz informuję wszystkich NIE PRÓBUJCIE IM PŁACIĆ NIE MAJĄ PODSTAW ABY SKIEROWAĆ SPRAWĘ DALEJ

  02-05-2012, 22:08

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~oszukana
  [w odpowiedzi dla: ~lakonik]

  Tak? A jeśli ktoś się nie rejestrował i nie zakładał konta tylko zrobił to ktoś inny na Twoje dane to co wtedy? Też jesteś złodziejem/złodziejką? No bo w sumie Twoje dane zostały tam umieszczone... i co zrobisz? Nic. A zakładając konto w Banku przy podpisaniu umowy czytasz każde słowo po kolei ze zrozumieniem czy tylko sprawdzasz dane i podpisujesz?
  W tym momencie też możesz na 2 czy 3 stronie mieć coś czego nie doczytasz i Cie oszukają.
  A jeśli pobieraczek zachęcał ludzi testowaniem pobierania za darmo przez 10 dni to może ktoś chciał sprawdzić na czym to polega a nie już od razu zakładasz że chciał okraść producenta. Zastanów się też czy portal o którym mowa miał pliki udostępnione za zgodą właścicieli i czy działał legalnie. Bo jeśli tak to musiał by płacić za udostępnianie i rozpowszechnianie tych materiałów odpowiednim osobom.
  Wiec zastanów sie i odpowiedz sobie w pierwszej kolejności czy oni (POBIERACZEK) działali legalnie i czy oni nie byli złodziejami. A dopiero później oceniaj innych.

  03-05-2012, 12:45

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~oszukana

  firma Eller Service S.C. nie zastosowała się do decyzji UOKiK we Wrocławiu, a dodatkowo nie posiada żadnych praw autorskich i licencyjnych do oferowanych materiałów!
  fragment ze strony : http://www.pcwor(...)czy.html

  03-05-2012, 13:27

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~oszukana
  [w odpowiedzi dla: ~kapka]

  Tak? A jeśli ktoś się nie rejestrował i nie zakładał konta tylko zrobił to ktoś inny na Twoje dane to co wtedy? Też jesteś złodziejem/złodziejką? No bo w sumie Twoje dane zostały tam umieszczone po pewnym czasie przysyłają Ci wezwanie do zapłaty no i co wtedy? Co zrobisz? Nic.
  A jeśli pobieraczek zachęcał ludzi testowaniem pobierania za darmo przez 10 dni to może ktoś chciał sprawdzić na czym to polega a nie już od razu zakładasz że chciał kraść. Zastanów się też czy portal o którym mowa miał pliki udostępnione za zgodą właścicieli i czy działał legalnie. Bo jeśli tak to musiał by płacić za udostępnianie i rozpowszechnianie tych materiałów odpowiednim osobom.
  Wiec pomyśl i odpowiedz sobie w pierwszej kolejności czy oni (POBIERACZEK) działali i działają legalnie i czy oni nie byli i nie są złodziejami. A dopiero później oceniaj innych.
  A tu taka ciekawostka ze strony http://www.pcwor(...)czy.html
  "firma Eller Service S.C. nie zastosowała się do decyzji UOKiK we Wrocławiu, a dodatkowo nie posiada żadnych praw autorskich i licencyjnych do oferowanych materiałów!" wiec? uczciwi sa? trzeba mieć to w du....

  03-05-2012, 13:52

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Zzzzz

  To w końcu mamy płacić te wezwania czy nie ? Czy to może podobna sprawa tak jak z chomikuj ?

  04-05-2012, 19:57

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~83.238.137.

  Nic im nie zrobią, taka nazwa, takie nazwisko, a obcy w tym kraju ma więcej praw niż Polak.

  05-05-2012, 13:28

  Odpowiedz
  odpowiedz