Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

  • ~asd

    Znając życie - bye bye skype na Linux...

    10-05-2011, 17:34

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~wz...

    Ciekawe co się stanie z klientami na inne systemy operacyjne poza jedynie słusznym?

    10-05-2011, 17:35

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Belka

    Nieeee :( lada moment skype stanie się takim samym badziewiem jak live messenger, znając życie będzie bardziej "społecznościowy" gdzie już nie wiadomo kiedy edytuje się ustawienia programu lokalnego a kiedy jakiegoś konta na serwerze, będzie trzeba pilnować aby ustawić sobie anonimowość bo domyślnie wszystkie dane widoczne są dla każdego, i te komunikaty sugerujące użytkownikom że są debilami "użytkownik ... może nie odpowiedzieć bo jego stan ustawiony jest na z dala od komputera" obowiązkowe aktualizacje bo poprzednie wersje przestają się logować itp. i pewnie brak wsparcia dla starszych systemów. Czarno to widzę... :(

    10-05-2011, 18:03

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~anon

    Nie ma co czarno widzieć, przecież nie zwalniają tych co teraz pracują nad skype. MS chce tylko część rynku i jakieś zyski. ;)

    10-05-2011, 18:20

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Heinrich

    No to teraz i tak juz kiepska wersja linuksowa prawdopodobnie zniknie ... w koncu MS nie zajmuje sie wsparciem niczego, procz wlasnej platformy systemowej.
    Nie, zebym specjalnie uzywal, ale moi uzytkownicy owszem.

    10-05-2011, 18:46

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Marek

    Pewnie zniknie też wersja na XP, a niedługo zostanie tylko na Windows 7.

    10-05-2011, 19:02

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Bouncer

    No nie...

    10-05-2011, 19:37

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • marx
    m
    Użytkownik DI marx (537)

    skype od wilu wersji jest ciezki, 'nachalny' i denerwujący , to nie to co parę lat temu, ogolnie to gorzej być nie może, licze ze bedzie lepiej

    10-05-2011, 20:16

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~xao

    `Czas szukać innych rozwiązań i alternatyw...

    10-05-2011, 20:29

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Andrew
    [w odpowiedzi dla: ~Marek]

    A niech znika. I tak docelowo ludzie mają się przesiąść z XP na 7 choćby ze względu na zwiększone bezpieczeństwo...kiedyś trzeba porzucić tego dinozaura. Bo przez takie osoby ciągle trzeba będzie się cofać zamiast odciąć i iść do przodu.

    10-05-2011, 20:50

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~BaXx

    Panowie, nie panikujcie. Nie zauważyliście, że od jakiegoś czasu microsoft ze złego wujka zamienia sie w lepszego wujka? Dostrzegł swoje błędy z przeszłości i dajcie mu drugą szansę :) W tej chwili google i facebook robią dziadostwo.
    Ja sie cieszę, że to akurat microsoft przejal bo google i facebook za bardzo sobie zaczynaja pozwalac i monopolizowac rynek.
    Co do skypa na linuxa to prawidlowa decyzja microsoftu powinno byc wspieranie tej platformy. Jestem przekonany, ze nie zlikwiduja, jak juz mowilem, pokazuja ostatnio ze zrozumieli swoje bledy i nie walcza juz z ludzmi i kieruja sie rozsadkiem.

    10-05-2011, 21:06

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~---- -----

    "raportować bezpośrednio do"?
    Po polsku to "podlegać bezpośrednio pod".

    10-05-2011, 22:35

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany
    [w odpowiedzi dla: ~Belka]

    Myślę, że będzie dokładnie tak jak napisałeś, a do tego MS dostanie darmo wielką ilość informacji o ludziach. Nagle się okaże że tabuny osób wbrew własnej woli zostało klientami Microsoftu.
    Ciekawe czy Skype też będzie teraz sprawdzał legalność oprogramowania i czy będzie go można zainstalować na XP? Przypuszczam, że nie i że trzeba będzie używać starszych wersji lub programów zastępujących Skype. (Coś jak Kadu albo Mirandę zamiast GG).

    10-05-2011, 23:14

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • markac
    m
    Użytkownik DI markac (456)
    [w odpowiedzi dla: ]

    "Ludziu" XP ma już ponad 10 lat, może zainwestuj w końcu w system, zamiast ciągle biadolić, ze nie ma aktualizacji na Twój ulubiony XP i IE6...
    I nie pisz, ze piszesz w imieniu firm, gdzie zly administrator nie pozwala zmienic systemu.
    W pracy sie pracuje a nie skajpuje.

    10-05-2011, 23:36

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany
    [w odpowiedzi dla: markac]

    Nie będę inwestował w system, który lada moment zastąpią Windows 8, a wszystkim użytkownikom ogłoszą, że wsparcie kończy się za parę miesięcy. :D
    Poza tym używam XP wyłącznie do odpalania gier i nie widzę sensu kupowania do tego nowego systemu.
    (Do pracy to ja mam openSUSE).

    11-05-2011, 00:37

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy