To szkoda że przy przecięciu światłowodu nie powstał darmowy hotspot. Wyczesana opowieść wodzu.

@Borgis, jesteś po prostu "miszcz" :-)
Cała prawda o dystrybucjach Linuksa...
Tez nie wiem dlaczego to się rozrosło do tych rozmiarów i nie przekonuje mnie stwierdzenie, że każda dystrybucja jest dostosowana indywidualnie do każdej grupy odbiorców.
System powinien być goły, a spersonalizować sobie go mogę sam i zainstalować niezbędne aplikacje.
Bajki o niezawieszaniu się tez można wsadzić miedzy bajki. Oczywiście zwolennicy tego systemu wmówią Ci, że masz problemy ze sprzętem, lub masz zły sterownik... które nie ma.
Z własnego doświadczenia powiem o Ubuntu, że podczas podłączenia zew. monitora laptop zaliczał zwiechę...
Dopiero Debian z Gnome działał u mnie z monitorem zewnętrznym, bez problemów.
Kolego. PRODUCENT twojej karty graficznej jest LENIEM, bo nie wypuscil poprawnych sterownikow do niej. Dlatego Ci sie wieszal system. To ze spolecznosc Linuxa poprawi po partaczach sterowniki, albo wrecz napisze je od nowa bo komus sie NIE CHCIALO ich zrobic, nie oznacza, ze zrobia wszystko za ludzi leniwych.

Gdyby pomyśleli i połączyli światłowody w pętlę jedna koparka była by niegroźna :).

Jakoś Debianowi nie przeszkadzała moja karta graficzna i notek działał prawidłowo. Jak widać, dużo jest syfów na rynku, które nie do końca działają, a moja karta jest najprostsza i chyba najpopularniejsza wśród starszych notebooków, gma950.


© 1998-2026 Dziennik Internautów Sp. z o.o.