Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

  • ~Henry

    Eeee, a coz to za teza? ja nie ufam i nie uzywam.

    06-09-2010, 15:08

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~dozorca zoo

    Ufamy ludziom, których znamy.
    Niekoniecznie z wyglądu, ale musimy coś o nich wiedzieć.
    Serwisy, to tylko środek komunikacji.
    Stwierdzić, że "ufamy serwisom i mediom społecznościowym", to jak powiedzieć "ufam mojemu telefonowi i wzmacniaczowi h-fi".

    06-09-2010, 23:27

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~papiktol

    Rodzinie ufać nie wolno, a co już mówić ludziom ze społeczniaka.
    Przecież do wglądu profilu po wpisaniu nazwiska i imienia w wyszukiwarce ma cały świat.
    Nabluzgasz tam prawdę to Ci konto wywalą,a jak piszesz głupoty by się przymilać to już to jest lansik czy autokreacja np. nie znając pisowni oprawnej stara się pisać bez błędów.
    Nikt tam niepowtarzalny nie jest, a na jego miejscu kto inny mógłby być.
    Dlaczego ja nie mając konta na społeczniaku żadnym, a na komunikatorze mam dodanych sporo, którzy korzystają z tego non-stop są schowani na komuniaktorach, a tam gadają jak najęci bez przekleństw czy to na komunikatorku jak i w real'u. Ci ludzie są już pogubieni i to widać w oczach jak się ich spotyka.
    Kto by tęsknił za ludźmi byłymi z pracy jak i ze szkól to by tam konta miał.
    Aspołeczni czy co netem się nie interesują tam profili nie założą co najwyżej jak się studiuje psychologię czy socjologię do badań ankietowych lub prac semestralnych.
    Pracodawca mądry nigdy nie zatrudni kogoś, kto sołecznościaka używa (to korzystanie z Internetu najniższych lotów już). Cały wgląd ma w jego IG, szkoły i styl pisma oraz znajomych jeśli dani durnie zUPLOADowali fotki znajomych na serwer bez ich zgody czy nawet wiedzy. Wymienianie kogoś z imienia czy nazwiska na portalu społecznościowym to już przestępstwo, bo decentralizuję personalia osoby w sieci podpisane nazwą user'a w profilu. Każdy internauta weźmie sobie te teksty na translator i wszystko już wie.

    07-09-2010, 11:10

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • anfinuo
    m
    Użytkownik DI anfinuo (1512)

    "Dlaczego ufamy serwisom i mediom społecznościowym?"
    Jacy "my" ?

    18-09-2010, 21:22

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy