Komentarze archiwalne

do: Android: Wzrost o 885,9 proc.

Komentarze archiwalne
  • Kamyk
    m
    Użytkownik DI Kamyk (1884)

    Współczuję uzytkownikom tego systemu w czasach gdy głosno mówi się o problemach z polityką prywatności tej firmy która produkuje ten system.

    03-08-2010, 20:25

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Ronn

    Android to linux... Ale nie dla ludu, straszliwie ogranniczony jak na swoje potenscjaly. Jak poprzednik sie zgodze, android to jedna wielka beta, robia z wersji na wersje a co producent ma zrobIc? Porzuci sprzet i przestanie aktualizowac np 1.6 bo mu sie 2.2 bardziej oplaca. Ja tam na dziecko Nokii i intela licze, MeeGo to ma dopiero potencjal, takiego wsparcia wydawcow sprzetu, oraz produkujacych software (np Novel) daje pewna i stabilna linie rozwojowa. Poza tym, Nokia wydajac Nokia Qt SDK dala ogromne mozliwosci programistom, pisanie programu naraz na trzy platformy... Miod chociaz programistom nie jestem to wolalbym sie zwiazac z MeeGo niz z Androidem.

    03-08-2010, 07:27

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~symndz
    [w odpowiedzi dla: ~Tomi]

    do konca nie zgodze sie. Duza czesc wyborow dokonujemy podswiadomie a podswiadomoac mowi .. unikac niesprawdzonych nowosci. W wypadku Andka jest to sluszne na 101%, jesli ktos nie chce byc beta testerem za swoje wlasne fundusze. Andek to jeszcze b. mlody system by sie umasowil z sukcesem. Tak skromnie uwazam.

    Na dodatek, jesli G nie zdazy PRZED dalszym umasowieniem z jakoscia handsetow i funkcjonalnoscia OS to: albo OS zostanie zapomniany, albo przezyje na marginesie, co jakis czas reanimowany tylko dzieki sile wsparcia kapitalem G bo nie rewolucyjnoscia :) Co zresza (finansowanie) teraz ma juz miejsce, jednak w mniejszym stopniu. Funkcjonalnosc ktorej brak, na razie jest licznie wspierana przez customizacje poszczegolnych vendorow handsetowych. Wiecznie to trwac nie bedzie a i niechec niektórzy maja wielka juz obecnie. Nie liczylbym w przypadku Andka na wywarcie wplywu emocjonalnego, jak to ma miejsce w przypadku iPhone, by rozne reakcje psychologiczne (od wyparcia poczawszy) napedzialy rzesze klientow.

    03-08-2010, 01:24

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Tomi

    Android to przyszłość - kolejny pomysł google'a wypalił - symbian niestety do lamusa - ludzie (jeszcze) kupują nokię bo to nokia.

    02-08-2010, 23:33

    Odpowiedz
    odpowiedz


Najnowsze Programy

Serwisy specjalne:
Wydarzenia: