Oczywiście, że pomysł się liczy, jednak nie jest on najważniejszy. Najważniejsza jest natomiast promocja oraz reklama. Wiedzą to od dawna specjaliści z branży SEO i umiejętnie to wykorzystują, prawda jest taka, że jeżeli prowadzimy bussines na lokalnym rynku, zatrudniając pozycjonera jesteśmy w stanie zająć rynek. Jednym słowem http://www.zareklamowany.pl/pozycjonowanie-stron-opole/seo-jak-zdominowac-google.html
Pozdrawiam
Oczywiście, że tak, ale pomysł jest czymś od czego wszystko się zaczyna, prawda? Nie ma pomysłu, więc nie ma i reszty, w tym promocji.
Ostatnio trafiłam na fajny pomysł na serwis i poszperałem w necie - bardzo mało się reklamuje, a myślę, że ma potencjał. Mam na myśli stronkę www.300GRA.pl.
Pomysł ok, ale właśnie brakuje promocji.
Owszem reklama i promocja są ważne, ale bez dobrego pomysłu nic nie dadzą. Łatwiej jest reklamować chodliwy towar lub usługę niż coś na co nie ma zapotrzebowania. Weźmy na przykład dom weselny, którego projekt pozwala na prowadzenie jednocześnie hotelu i restauracji http://www.kbpro(...)nych.php . O ile łatwiej będzie promować taki pomysł.


© 1998-2026 Dziennik Internautów Sp. z o.o.