Komentarze archiwalne

do: Sondaż: Internet prawem podstawowym!

Komentarze archiwalne
  • ~Kamilf

    ~@_@: nie jestem bogaty, a za głupiego się nie uważam, a twierdze, że "Socjalizm fuj".
    To przy okazji niech też będzie telewizor (z państwową TV) + nadajnik GPS dla każdego!
    Hurra! Goebbels byłby dumny :/

    Sorcerer: a więc dlaczego w XIXw. ci chorzy, bezdomni, bezrobni z Europy wyjeźdzali do Ameryki? czy tam była państwowa służba zdrowia? mieszkania komunalne? państwowe zakłady pracy?

    10-03-2010, 18:20

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~@_@

    Sorcerer: teksty typu "Socjalizm fuj" najgłośniej krzyczy bogaty albo głupi.. ;)

    09-03-2010, 01:52

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Sorcerer
    m
    Użytkownik DI Sorcerer (1549)

    Bardzo łatwo było by to rozwiązać. Wystarczyło by gdyby państwo zapewniło, że naprawdę do każdego domu da się doprowadzić internet i np "bezpłatnie" czyli z podatków oferowało internet o najniższej wydajności. Jak ktoś chciałby szybsze łącze to już było by ekstra płatne i sprawa załatwiona.
    A wszystkim piszącym jak to socjalizm ludziom namącił w głowach polecam pożycie trochę jako chory, bezdomny i bezrobotny w Ameryce - zaraz się okaże, że te socjalne zdobycze to nie są wcale takie złe... Jakoś w takiej Norwegii państwie na wskroś kapitalistycznym jest bardzo zaawansowany socjal i w rozwoju gospodarki wcale to nie przeszkadza.

    08-03-2010, 23:10

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~internauta

    Rozumiem to jako prawo dostępu do internetu brez badziewia typu francuska "TP-Orange", dostępu na równych warunkach w całej UE, bez zdzierczych cen i bez oszustow-dostawców.

    A płaci każdy za siebie sam, byle nie w obcym monopolu.

    08-03-2010, 21:39

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~S3S

    Niby w jaki sposób państwo miałoby gwarantować bezpłatny dostęp do Internetu? To my wszyscy za niego zapłacimy w postaci podatków i to bez względu kto, jak szybkiego łącza potrzebuje będzie płacił tyle samo. Więc chyba już lepiej żeby każdy płacił za siebie, bo ja za tych co ciągną dzień i noc jakieś pornusy czy inne badziewie nie mam zamiaru płacić.

    08-03-2010, 21:21

    Odpowiedz
    odpowiedz


Najnowsze Programy

Serwisy specjalne:
Wydarzenia: