Komentarze:

 • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany
  [w odpowiedzi dla: marx]

  Paragrafu Ci nie podam (nie pamiętam a szukać mi się nie chce), ale określają to przepisy chroniące ... własność intelektualną :D
  Projekt i wykonanie konsoli są opatentowane i dlatego nie można dokonywać przeróbek.

  25-01-2010, 16:03

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~gość
  [w odpowiedzi dla: ~gość]

  małe wyjaśnienie: ograniczenia na drogach narzuca w tym wypadku producent pojazdu,nie policja.
  ... i to wszystko za głupi chiptuning.
  Sorki,już nie będę więcej wracał do tego - przykład z samochodem powstał ze wzgledu na klepane jak mantrę porównywanie kopiowania gier do kradzieży samochodu.
  @seba : piractwo =/= kradzież. (jeżeli jesteś przedstawicielem wielkiego koncernu nagraniowego) niezależnie jak bardzo chcesz to wmówić innym /(jeżeli nie jesteś) niezależnie od tego jak długo wmawiali Ci to inni

  24-01-2010, 14:08

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~gość

  No super,tylko w tym wypadku producent zakazuje tuningu samochodu pod groźbą nalotu policji i utraty wszystkich części zamiennych a w ramach rekompensaty również garażu i mieszkania,bo MOŻESZ to zrobić w sposób powodujący zagrożenie. (czujesz różnicę?)
  Przy okazji dostajesz czerwoną odblaskową nieżdzieralną naklejkę w formacie 80x80 cm zakazującą poruszania się Tobie i wszystkim,którzy kiedykolwiek ten samochód od Ciebie odkupią po drogach publicznych (tym jest dla mnie blokowanie konsoli po sn w sieci)

  24-01-2010, 13:45

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~kahooli
  [w odpowiedzi dla: ~seba]

  "Nie można przerabiać konsoli w celu odtwarzania nielegalnego oprogramowania"
  czy możesz zacytować paragraf?
  A mogę sobie przerobić krzesło albo w dywanie wyciąć kwiatki?
  Przerabianie samochodu powoduje realne zagrożenie życia innych podobnie jak kuchenki gazowej więc przykład jest wyjątkowo głupi.

  24-01-2010, 13:26

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~seba

  Nie można przerabiać konsoli w celu odtwarzania nielegalnego oprogramowania.Samo przerabianie nie jest zabronione pod warunkiem, że nie służy do popełnienia przestępstwa.A w momencie przeróbki konsoli to ona staje się przedmiotem który służy do popełnienia przestępstwa.Jeżeli przerobisz samochód w sposób w który będzie powodował zagrożenie w ruchu to też będzie to karane.Piractwo to kradzież i trzeba to akceptować.A nie szukać wymówek.

  24-01-2010, 09:58

  Odpowiedz
  odpowiedz

RSS