Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

  • ~123qwe

    nie zapominać o 123qwe :) ja zawsze używam tego hasla na jakis dziwnych blogach czy forach gdzie mam w d.. czy ktos mi sie wlamie czy nie :)

    08-10-2009, 14:03

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • anfinuo
    m
    Użytkownik DI anfinuo (1512)

    "qwerty", "haslo", hasło takie same jak login, itp. itd.
    Jest się "tempym", to się płaci za swoją tępotę.

    08-10-2009, 14:25

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • marx
    m
    Użytkownik DI marx (537)

    najlepsi so cie co wszedzie maj to same chaslo, jak mowie niektorym ze to glupota to onie ze kto by mial do nich sie wlamywac i nawet rutera wifi niemaja wogle zabezpieczonego ;)

    08-10-2009, 14:49

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Pan Jan

    kuazetrazdwatrzy? :P

    08-10-2009, 15:57

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany

    Wszędzie to samo hasło jest oczywiście brakiem wyobraźni. Ale jak nazwiemy ludzi, którzy jeszcze do wszystkiego mają ten sam PIN? Sam znam paru takich, którzy jednym numerkiem obsługują komórkę i parę kart kredytowych...

    08-10-2009, 17:15

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~woowek

    Ja ze swojej strony polecam hasło zxas, bardzo wygodne ;)

    08-10-2009, 19:32

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Pasjonat

    Zauważyłem na różnych portalach,że wiele osób posiadających komputery od lat bladego pojęcia nie mają o bezpieczeństwie w sieci.Ale tak to już bywa,że pieniądz nie zastąpi rozumu.

    08-10-2009, 20:53

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Gajowy

    Panowie, wyjaśnienie jest prozaiczne! Żyjemy w tak "zahasłowanych" czasach, że przeciętny człowiek nie spamięta pęku bezpiecznych haseł. Nasz mózg lubi prawidłowości i wzorce, a hasło typu 1;'#43zv[=+io2$@@ prawidłowości nie przejawia żadnych. Co robić? Można używać programu do przechowywania haseł i PINów, ale znowu - do niego należałoby mieć bezpieczne hasło. No i bazę haseł trzeba mieć przy sobie, bo co jeśli któreś wyleci ci w drodze z głowy? Można wymyślać hasła które da się zapamiętać mnemotechnicznie, ale kto takie wykombinuje na poczekaniu?
    No i nie zapominajmy, że artykuł jest głównie o amerykańskich serwisach, a statystyczni Amerykanie baardzo nie lubią wysilać umysłu ponad potrzebę.

    08-10-2009, 21:38

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Alex

    Bardzo dobrym pomysłem jest tworzenie haseł na podstawie odpowiednich, skojarzeniowych transformacji wyrazu-klucza ;) np. wybieramy sobie rower. I robimy: R4o0V3R3 , łatwiej chyba zapamiętać?

    08-10-2009, 21:42

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Gajowy

    Ciekawe, czy jak wpiszę "dupa", to też mi jakąś reklamę pod to podlinkuje :)

    08-10-2009, 22:02

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~gość
    [w odpowiedzi dla: ~Alex]

    Ewentualnie hasło-formułka.
    mhjldzZDLodc(1i9)
    moje hasło jest łatwe do zapamiętania, ZAWIERA DUZE LITERY, oraz dwie cyfry (1 i 9)

    09-10-2009, 00:07

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~bezpieczny sex xD

    Ja mam takie hasła że muszę je zapisywać :) Ale przynajmniej złamanie ich zajęło by im wieki xD

    09-10-2009, 01:18

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~edzio

    Wiadomo, że do głównej poczty i banku mam hasło typu g$^%$f^&*sds*>43"|*9 ale do forum o hodowli rybek hasło 123456 w zupełności mi wystarcza bo po co ktoś miałby się tam włamywać?

    09-10-2009, 02:01

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~na_chwile

    hasło Ala&As2009 jest lepsze od hasła FVzbdeKLHasOPJfsdfaklv

    09-10-2009, 08:06

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~czyed

    Wszystkich haseł? Ja nie brałem udziału w phishingach..

    Co do haseł, ciekawym rozwiązaniem dylematu może być np. openid.

    11-10-2009, 11:08

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy