Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

  • ~ć od

    Wszystko ładnie i pięknie tylko, że np. ja wciąż nie dostałem maila nt.tych zmian w regulaminie ale za to regularnie dostaję maile o promocjach w PayPalu

    21-08-2009, 11:14

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~newkind

    ja również nie dostałem żadnego maila o tych zmianach ... a suma którą sobie pobierają do najmniejszych nie należy ...

    21-08-2009, 11:25

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~karolorzel.com

    Jaki email z informacją o zmianie ? To jakaś kpina z użytkowników chyba jest !! Pewnego pięknego dnia zabrali mi tak po prostu przeszło 300 zł z wypłaty a jedyna informacja o tym była zagnieżdżona z boku, drobnym druczkiem na samym dole komunikatu.
    Niech Waelchli nie robi z siebie idioty. Bo maile ze promocją jak wida da sie wysłać, a mail ze zmianą regulaminu jak widac wydaje się zbyt skomplikowaną sprawą..

    21-08-2009, 11:27

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Tomy M.

    Firma w*pierdolka ... zawsze tak twierdziłem i twierdzę nadal. Pewnego dnia wszystkie dokonane przelewy nie dotrą do adresatów a właściciel się zawinie z kasą. Ta firma nie posiada żadnego zabezpieczenia, ubezpieczenia ani gwarancji bankowych czy rządowych.Jest tak samo wiarygodna jak Bezpieczna Kasa Grobelnego, ta ostatnia jest bezpieczna ... ale u Grobelnego w Izraelu.Pamiętajcie że Tora mówi wyraźnie że oszukanie Goja nie jest moralnie złym czynem.

    21-08-2009, 13:23

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~jasiu

    a Mbank tłumaczy sie z nowych opłat za karte do konta:
    http://mbank(...)1-r.html

    03-06-2011, 16:49

    Odpowiedz
    odpowiedz
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy