
Ale przecież jest napisane, że się mogą odwołać do sądu, więc o co chodzi? Dostali urzędową karę (tak jak dostaje się mandat), mogą albo przyjąć albo iść się sądzić. Widocznie nie chcą wydawać kasy na (z góry przegrany) proces, tylko zrobić wokół siebie szum.

Gdyby nie IBM i zimna wojna, to konkurencji w ogóle by nie było jeśli chodzi o sektor komputerów osobistych i serwerowych.

tu nie chodzi o rozsadna alternatywe. jezeli firma o znaczacej pozycji przekupuje dystrybutorow, aby uzywali jedynie ich produktow, to jak ma powstac konkurencja, ktora na dumping nie moze sobie pozwolic?
czy nie stosowanie przekupstwa jest dla ciebie niedomaganiem firmy?
nie chodzi tu o jakas taryfe ulgowa, nie chodzi o rowne rozdzielenie, ze kazda firma ma miec polowe komputerow na intelu i polowe na AMD, zeby bylo rowno i byla konkurencja, tylko o to, ze Intel przekupywal duze firmy do nie tyle stosowania ich ukladow, a do nie stosowania zadnych innych.


© 1998-2026 Dziennik Internautów Sp. z o.o.