no wydaje mi sie, ze to co akurat robi era, tyo troche jeszcze za malo, przyjrzyj sie temu co ostatnio plus zdzialal, a pozniej porobnac z era ;]
20-05-2007, 18:11
odpowiedz
~maro
no myślę że odpowiedzi tych dwóch operatorów są okej, era wrzucila trochę na młodzieżowy wygląd, Plus dał nacisk na Kubalę. 5 pakietów które można sobie dołożyć do podstawowego pakietu minut, tanie połączenia - to się nazywa walka operatorów
20-05-2007, 11:55
odpowiedz
~pietrek
nie da sie ukryc, ze plus nma kazdym froncie cos robi, iplus, mix, taryfy, wszystko sie zmienia, rozwija, udoskonala....wiec nie jest zle.
19-05-2007, 10:24
odpowiedz
~Daro
Myśle że kolejny etap rozwoju Plusa bo ciągle wprowadzaja coś nowego, a to Kubalę, a to reklamy Mumio, a to mnowego Mixa, wcześniej koloropeutyka, teraz nowyoperatorkomorkowy.pl sie dzieje:) oby tak dalej!
17-05-2007, 23:24
odpowiedz
~pietrek
sadze, ze juz od dawna mieli w planach zmiane taryf, a tylko przypadkiem nalozylo sie to z z ruchami promo playa. mysle, ze oiferte zaproponowali na tyle dobra, ze jkazdy sobie cos wybierze w niej i o to chodzi.