Artykuł sponsorowany? Ja rozumiem, że gg jest najpopularniejszym komunikatorem internetowym, ale czy równie chętnie DI informuje o nowych wersjach w ICQ czy MSN?
Może trchę więcej uświadamiania użytkowników sieci zamiast reklamowania produktu konkretnej firmy..
Z pozdrowieniami.

Tego dziurawego chlamu opartego i Internet Explorerze(automatycznie dziedziczy wszystkie jego dziury) w zyciu bym nie zainstalowal, nawet gdyby mi zaplacili. W sieci sa tysiace snifferow ktore wystarczy odpalic i wylapywac rozmowy innych w sieci lokalnej.
Dlatego lepiej przeniesc sie na jabbera, ktorego serwerow nei brakuje(google(gtalk,gmail), wp(spik), i uzywac otwartego klienta jak np Gajim, Gaim czy PSI. Dzieki temu nei bedziemy narazac systemu poprzez uzywanie zamknietych klientow o watpliwym poziomie bezpieczenstwa, uzywajacyh IE, ActiveX czy innych wynalazkow Micro$ofta jak np Gadu-Gadu, Tlen, AQQ, Skype czy Konnekt.
mas1o: nie ma sensu czekac w GG na SSL. Jabber to od dawna ma. Pozatym juz wiekszosc serwerow Jabbera przesza z SSL na o wiele bardziej bezpieczne TLS.

wszystko jest piękne. niech mi tylko ktoś powie czy podczas instalacji można wybrać usługi które mają być zainstalowane a które nie? Osobiście radia, mgg czy innego dziadostwa bym nie instalował. Pewno teraz długo się uruchamia i zajmuje 100 mega


| Serwisy specjalne: | |
| Wydarzenia: |