Wirtualne Wi-Fi (wideo)

PATRONAT MEDIALNY 27-04-2011, 18:35

W najnowszym odcinku HackPC zobaczycie rozwiązanie, które może pomóc osobom nieposiadającym routera udostępnić połączenie internetowe do swojej komórki, tabletu czy innego sprzętu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Jeśli nie posiadamy dostępu do internetu, a ktoś z naszych znajomych znajdujących się aktualnie w pobliżu tak, jest sposób na to, aby udostępnił nam możliwość połączenia się z siecią. Przede wszystkim trzeba posiadać przynajmniej jeden komputer z kartą sieciową pozwalającą na udostępnianie połączenia (funkcja virtual wifi). Z menu Start uruchamiamy program cmd.exe z prawami administratora, następnie przechodzimy do konfiguracji naszego połączenia. Po konfiguracji i aktywacji pozostaje jeszcze odnaleźć na liście w panelu administracyjnym nasze połączenie w Centrum Sieci i Zarządzania, zezwalając na udostępnianie połączenia internetowego.

Takie rozwiązanie może pomóc osobom, które nie posiadają routera, a chciałyby udostępniać połączenie do swojej komórki, tabletu czy innego sprzętu. Jedynym minusem jest fakt, że rozwiązanie to wymaga pozostawienia komputera "serwera" - czyli tego, na którym ustawiamy to połączenie - cały czas w stanie aktywności. Wyłączenie maszyny jest równoznaczne z wyłączeniem naszego wirtualnego Wi-Fi.

>> Obejrzyj poprzednie odcinki HackPC

>> Obejrzyj inne programy telewizji internetowej Webshake.tv


Następny artykuł » zamknij

Wideorecenzja gry Torchlight

Źródło: Webshake.tv


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.